Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Педагоги Гуляйпільщини опановують хмарні сервіси

Педагоги Гуляйпільщини опановують хмарні сервіси"Хмарні технології і освіті" - актуальна тема сьогодення. Саме цій проблемі був присвячений тренінг, що проводився з 25 жовтня по 29 жовтня 2019 року на базі Гуляйпільського колегіуму "Лідер" для педагогічних працівників громади. Провела його вчитель інформатики цього закладу, методист методичного кабінету Бодня Ірина Василівна. Всього на тренінгу було присутніми 23 педагоги громади.

Учасники тренінгу ознайомилися з хмарними технологіями (сервіси Office 365 і G Suit) та особливостями їх впровадження у освітній процес.

Під час практичної роботи учасники тренінгу скористалися корпоративними акаунтами Office 365 та G Suit, працювали з онлайн документами, навчилися надавати посилання для спільної роботи в них; створювали анкети та тести для опитування всіх учасників освітнього процесу, сайти та записні книжки, уроки в Class Room тощо. Підбиваючи підсумки заходу учасники тренінгу відзначили практичну значущість отриманої інформації.

На завершення учасники тренінгу склали залікову роботу. Тож поздоровимо всіх учасників із завершенням напруженої роботи та отриманням сертифікату і висловлюємо слова вдачності адміністрації Гуляйпільського колегіуму "Лідер" за створення сприятливих умов для проведення тренінгу.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1