Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Перегляд мультимедійної презентації "Сучасний погляд на почуття толерантності"

Толерантність - повага, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості. Формуванню толерантності сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті й переконань.Толерантність - це єдність у різноманітті.

Понад 12 років 16 листопада світ святкує Міжнародний день толерантності. Цього дня за традицією у різних країнах світу проводяться акції, спрямовані проти екстремізму, різноманітних форм дискримінації та проявів.

В Інтернет центрі Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка до цього дня пройшов перегляд мультимедійної презентації "Сучасний погляд на почуття толерантності".

Перегляд мультимедійної презентації "Сучасний погляд на почуття толерантності"Перегляд мультимедійної презентації "Сучасний погляд на почуття толерантності"Перегляд мультимедійної презентації "Сучасний погляд на почуття толерантності"Перегляд мультимедійної презентації "Сучасний погляд на почуття толерантності"
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1