Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Переговори у "нормандському форматі" на рівні глав держав з метою вирішення ситуації на Сході України завершилися.

Переговори у "нормандському форматі" на рівні глав держав з метою вирішення ситуації на Сході України завершилися.Закінчилися переговори лідерів нормандського формату в Берліні. Протягом п`яти годин Петро Порошенко, Ангела Меркель, Володимир Путін і Франсуа Олланд, як висловилася після канцлер, вели "нелегка розмова". Про його підсумки детально на прес-конференції після зустрічі розповів президент України. Повний текст прес-конференції Петра Порошенка, включаючи відповіді на питання журналістів, наводить "Лига.net".

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 1352  Info-GP  21 жовтня 2016, 12:24цитувати виділене
Незабарилась і ця су... Міністр закордонних справ Павло Клімкін тепер заявляє, що логіка Мінських домовленостей завжди передбачала, що Україна отримає контроль над кордоном лише після проведення виборів на Донбасі.
Про це він сказав, відповідаючи на питання депутатів під час години запитань у п′ятницю.
При цьому Клімкін наголошує, що до моменту отримання контролю за кордоном, його контролюватиме ОБСЄ.
"Мінські домовленості ніхто не змінював і не дозволить їх змінювати не на нашу користь і ніхто не дозволить змінювати відповідну черговість", - наголосив він.
тепер, що нам очикувати от цих ІСТОТ інтересів прибічників " хероя " ДНР Мотороли ???На фото так-званий "мер" окупованого росіянцями міста Горлівки Іван Приходько та його соратниця.

 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1352  Info-GP  21 жовтня 2016, 10:13цитувати виділене
Ось і квінтесенція "Мінську від Пєці" - СПОЧАТКУ вибори (читай легалізація бойовиків під дулами російських автоматів), а потім контроль над кордоном. Вуаля, щвидкість рук, і ніякого вам шахрайства!
Україна отримає доступ до неконтрольованої ділянки кордону з Росією на другий день після проведення місцевих виборів на окупованій частині Донбасу.
Про це повідомив в ефірі ток-шоу "Право на владу" заступник голови Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв, передаэ ТСН.

 -1  або