Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Перемога у Міжнародному дитячого конкурсу-єднання «НА ОДНІЙ ХВИЛІ»

Перемога у Міжнародному дитячого конкурсу-єднання «НА ОДНІЙ ХВИЛІ»


В числі переможців Міжнародного дитячого конкурсу-єднання «НА ОДНІЙ ХВИЛІ» у номінації «Про що мріють діти» (середня вікова категорія) робота учениці колегіуму «Лідер» РАДУН ДАР’Ї, яка посіла І місце.

Щиро вітаємо Дашу з перемогою і бажаємо подальших успіхів у творчості.

Усі переможці будуть відзначені дипломами організаторів Міжнародного конкурсу, а 100 кращих малюнків увійдуть до Альманаху творчих робіт.

З ініціативи Національної бібліотеки України для дітей спільно з Національною секцією Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги IBBY, ГО «Українська асоціація працівників бібліотек для дітей», Національною спілкою художників України та благодійною організацією «Благодійний фонд «Серце до серця», за підтримки Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відбувся Міжнародний дитячий конкурс - єднання «НА ОДНІЙ ХВИЛІ».

Організатором конкурсу в області виступила Запорізька обласна бібліотека для дітей «Юний читач», у Гуляйпільській громаді - бібліотека для дітей КУ «Централізована бібліотечна система» Гуляйпільської міської ради.

За даними Головного оргкомітету в конкурсі взяла участь 1551 дитина із України, країн ближнього зарубіжжя та Євросоюзу. В числі конкурсантів з України - 1271 дитина, з Республіки Казахстан - 185, Республіки Молдова – 52 та 43 дитини з Румунії.

Для участі у ІІІ (фінальному) турі конкурсу журі відібрало 199 дитячих робіт.

Більше за посиланням: http://www.chl.kiev.ua/Default.aspx?id=9352.

gpmrada.gov.ua
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1