Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Під час тисняви на релігійному святі Лаг ба-Омер в Ізраїлі загинули 44 людини

Під час тисняви на релігійному святі Лаг ба-Омер в Ізраїлі загинули 44 людиниПід час тисняви на релігійному святі Лаг ба-Омер на горі Мерон на півночі Ізраїлю загинули 44 людини. Більш як 150 людей отримали поранення, шість із них перебувають у критичному стані, а 18 — у важкому.

Інцидент стався пізно вночі 29 квітня, коли тисячі людей — переважно ортодоксальних євреїв — зібралися на горі Мерон, щоб відсвяткувати Лаг ба-Омер. Це єврейське свято на честь раббі Шимона Бар Йохая, містика II століття, який нібито там похований.

Поки що офіційну версію трагедії не оголосили. Haaretz із посиланням на поліцію повідомила, що причиною зіткнення стала паніка, спричинена тим, що люди посковзнулися на сходинках. У перших повідомленнях мовилося, що на зборах обвалилася трибуна.

Очевидці пишуть, що людей пустили у вузький перехід, але вихід із нього чомусь заблокували правоохоронці. Поліція Ізраїлю відкрила розслідування причин загибелі людей.

На місці події вночі створили польову лікарню. Телефонна служба на місці тисняви не працювала, адже тисячі людей одночасно намагалися зв’язатися з рідними та аварійними службами.

www.bbc.com

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1