Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

ПІД ДОНЕЦЬКОМ ВИЯВЛЕНО СХРОН БОЙОВИКІВ

В населеному пункту Бугас, Волновахського району Донецької області, представниками військової контррозвідки та відділення Військової служби правопорядку військової комендатури м. Маріуполь було виявлено схрон з боєприпасами. Інформація про можливий схрон надійшла від військової контррозвідки м. Маріуполь.

В ході оперативно-розшукових дій в лісосмузі поблизу населеного пункту Бугас було виявлено схрон зі зброєю та боєприпасами серед яких: гранатомет РПГ-22 і декілька пострілів до РПГ-7, ручні гранати Ф-1, РГД, РГО, запали, пристрій для встановлення розтяжки, 2 танкових кумулятивних снаряда, сигнальні ракети, димові шашки, а також одна граната до підствольного гранатомету ГП-25 з написом російською мовою «На память от разведки 3 полка» і велика кількість патронів розсипом калібру 12,7 мм, 5,45 мм, 7,62 мм, 9 мм, а також 9 цинків патронів калібру 5,45 мм та 7,62 мм.

Деякі особливості схованки і її особливі прикмети свідчать про те, що схрон належіть диверсійно-розвідувальні групі російських найманців. На даний час встановлюються особи, які причетні до даного злочину.
Боєприпаси вилучено та будуть знищені встановленим порядком.

ПІД ДОНЕЦЬКОМ ВИЯВЛЕНО СХРОН БОЙОВИКІВ


Більше фото: https://www.facebook.com/ato.news/photos/pcb.1123239074353564/1123238794353592/?type=3&theater

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1