Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Підсумки ХІІІ обласного дистанційного фестивалю-конкурсу народного мистецтва «ВОЛЬНИЦЯ»

Підсумки ХІІІ обласного дистанційного фестивалю-конкурсу народного мистецтва «ВОЛЬНИЦЯ»05 листопада 2021 року у дистанційному режимі відбувся ХIІІ обласний фестиваль народного мистецтва «Вольниця» присвячений 133-ій річниці від дня народження ватажка повстанського руху на Півдні України Нестора Махна.

Кожного року гуляйпільці вшановують пам′ять про видатного земляка, який назавжди залишився у сторінках історії як легендарний Батько Махно.

За традицією фестиваль пройшов як конкурсна програма серед митців вокального, хореографічного, розмовного та інструментального жанрів. До участі у дистанційному фестивалі запрошувалися дитячі та дорослі колективи, які представили на конкурс відеозаписи своїх виступів.

Конкурсну програму оцінювало професійне журі в складі фахівців у галузі культури Запорізької області. Отже, до вашої уваги переможці ХІІІ обласного дистанційного фестивалю-конкурсу народного мистецтва «ВОЛЬНИЦЯ»!


Дитячі колективи


 


Номінація «Хореграфічні колективи» (ІІ вікова категорія 12-16 років)


Лауреат І премії:


Зразковий аматорський хореографічний колектив «Феєрверк», міського будинку культури комунального закладу «Централізована клубна система» Приморської міської ради Бердянського району, керівник Вікторія ІШКОВА.


Лауреати ІІ премії:


Зразковий аматорський хореографічний колектив «Овація» комунальної установи «Пологівська дитяча школа мистецтв» Пологівської міської ради Пологівського району, керівник Крістіна ЧОРНА.


Зразковий аматорський хореографічний ансамбль «Золотий ключик» комунальниого закладу «Пологівський центр культури і дозвілля «Гірник» Пологівської міської ради Пологівського району, керівник Алла КАРПЕНКО


 


Номінація «Вокальні гурти та ансамблі»


Лауреати І премії:


Ансамбль народної пісні Білогородської дитячої школи мистецтв с. Святопетрівське Київської області, керівник Валентина ГАРКУША.


Вокальний ансамбль «Смеш - фантазія» Приазовського будинку дитячої та юнацької творчості Приазовської селищної ради Мелітопольського району, керівники: Анастасія АНДРОНОВА та В’ячеслав МАЦЕНКО.


Лауреати ІІ премії:


Театр пісні «Випадкова зустріч» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Гуляйпільської міської ради Пологівського району, керівник Валентина ЖУК.


Вокальний ансамбль «Світанок» комунального закладу «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» Гуляйпільської міської ради Пологівського району, керівник Ілона КОЗЛОВА.


Лауреати ІІІ премії:


Вокальний ансамбль «Колосок» Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Мелітопольської міської ради, керівник  Наталя КОЛОС.


Зразковий аматорський вокальний ансамбль «Мрія» Кирилівського селищного будинку культури №2 – філія №2 комунального закладу «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області», керівник Тетяна ЛИСЕНКО.


 


Номінація «Розмовний жанр»


Лауреат І премії:


Зразковий аматорський театральний колектив «БравО» центрального будинку культури комунальної установи «Пологівська централізована клубна система» Пологівської міської ради Пологівського району, керівник Марина ГАСПАРЯН.


 


Номінація «Хорові колективи»


Лауреат І премії:


Хоровий колектив «Musicland»Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Мелітопольської міської ради, керівник Наталя КОЛОС.


 


Номінація «Інструментальні ансамблі, оркестри народних інструментів»


Лауреати І премії:


Оркестр народних інструментів комунального закладу «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» Гуляйпільської міської ради Пологівського району, керівник Сергій ЯКОВЕНКО.


Зразковий художній колектив «Оркестр народних інструментів»центру дитячої та юнацької творчості ім. Є. Руднєвої відділу освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради, керівник Олена ПЕТРУНЕНКО.


 


Номінація «Малі інструментальні форми»


Лауреат І премії:


 Ансамбль троїстих музик «Дивограй» комунального закладу «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» Гуляйпільської міської ради Пологівського району, керівник Сергій ЯКОВЕНКО.


 


Дорослі колективи


 


Номінація «Вокальні гурти, ансамблі»


Лауреати І премії:


Народний вокальний ансамбль «Веселка» центру культури і дозвілля комунального закладу «Централізована клубна система» Гуляйпільської міської ради Пологівського району керівникСергій ВОВК.


Народний вокальний ансамбль «Вечірня зіронька» комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Оріхівської міської ради, керівник Микола КАЧУР.


Лауреати ІІ премії:


Народний аматорський вокальний колектив «Канада» Коханівського сільського будинку культури Роздольської сільської ради Василівського району, керівник Олеся БЕЗПЕЧНА.


Вокальна група хору «Ветеран» центру культури і дозвілля комунального закладу «Централізована клубна система» Гуляйпільської міської ради Пологівського району, керівник Володимир КОБЗЕЙ.


Народний вокальний ансамбль «Берегиня» Августинівського центру дозвілля комунальної установи «Центр культури та дозвілля, сім`ї, молоді, спорту та туризму» Широківської сільської ради Запорізького району, керівник Василь ПЛАСТУН.


Вокальний гурт «Махновці» Полтавського сільського будинку культури Малинівської сільської ради  Пологівського району, керівник Іван КРУПІЙ.


Лауреати ІІІ премії:


Вокальний колектив «Дефіляда» Розумівського будинку культури Долинської сільської ради Запорізького району, керівник Світлана КИРИЄНКО.


Вокальний ансамбль «Горлиця» селищного будинку культури і дозвілля комунальної установи «Культурно-мистецький центр» Веселівської селищної радиМелітопольського району, керівникМихайло ДАНЬШИН.


Народний вокальний ансамбль «Джерело» Новопетрівської сільської бібліотеки комунального закладу «Центр культури, дозвілля, сім`ї, молоді, спорту і туризму» Широківської сільської ради Запорізького району, керівник Галина СІРМОІ.


Вокальний ансамбль «Намисто» Зеленопільської сільської бібліотеки з розширеною формою діяльності комунальної установи «Центр культури та дозвілля, сім`ї, молоді, спорту та туризму» Широківської сільської ради Запорізького району, керівник Юлія ЧОРНА.


Вокальний ансамбль «Світанок» Гуляйпільського сільського будинку культури комунального закладу «Централізована клубна система» Гуляйпільської міської ради Пологівського району, керівник Ігор ЛАЗОРИК.


Вокальний колектив «Гармонія» комунального закладу «Кам’янсько-Дніпровський міський будинок культури» Кам’янсько-Дніпровськї міської ради Василівського району, керівник Микола МАРЧЕНКО.


        


Номінація «Хореграфічні колективи»


Лауреат І премії:


Народний аматорський ансамбль танцю «Веселі молодиці» Кирилівського селищного будинку культури №2 комунального закладу «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти» Кирилівської селищної ради Мелітопольського району, керівник Людмила КУЗЬМЕНКО.


 


Номінація «Фольклорні колективи»


Лауреати І премії:


Фольклорний ансамбль «Любисток» будинку культури селища міського типу Понінка Хмельницької області, керівник Микола ЛЕВЧИНСЬКИЙ.


Народний фольклорний колектив «Надвечір`я» комунального закладу «Кам’янсько-Дніпровський міський будинок культури» Кам’янсько-Дніпровської міської ради Василівського району, керівник Ганна ТРОШИНА.


Фольклорний аматорський колектив автентичного співу «Ржиця» Оржицького центру культури і дозвілля, селища міського типу Оржиця Полтавської області, керівник Алла ГРИЦУН.


Лауреат ІІ премії:


Народний фольклорний колектив «Джерело» комунального закладу «Інформаційно-просвітницький центр культури і дозвілля» Водянської сільської ради Василівського району, керівник Любов МИРОНЕНКО.


Лауреат ІІІ премії:


Фольклорний ансамбль ветеранів «Цілюще джерело» комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Більмацької селищної ради, Пологівського району, керівник Заслужений працівник культури України Галина ПАНАСЕВИЧ.


 


Номінація «Малі інструментальні форми»


Лауреат І премії:


 Інструментальний фортепіанний дует викладачів комунального закладу «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» Гуляйпільської міської ради  Пологівського району, ускладі: Наталія НЕЧЕТ, Ірина ЯКОВЕНКО.


 


Номінація «Інструментальні ансамблі, оркестри народних інструментів»


Лауреати І премії:


Оркестр народних інструментів викладачів комунального закладу «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» Гуляйпільської міської ради Пологівського району, керівник Сергій ЯКОВЕНКО.


Оркестр народних інструментів комунального закладу «Кам`янсько-Дніпровський міський будинок культури» Кам`янсько-Дніпровської міської ради Василівського району, керівник Андрій ГРИЦЮК.


Лауреат ІІ премії:


Народний ансамбль народних інструментів «Музичні перебори» Чернігівської філії комунального закладу  «Центр культури і дозвілля» Чернігівської селищної ради Бердянського району, керівник Оксана ГАЛИЧ.


Лауреат ІІІ премії:


Народний аматорський оркестр народних інструментівкомунального закладу «Центр культури і дозвілля» Оріхівської міської ради, керівник Леонід КРАВЧЕНКО.


 


Номінація «Розмовний жанр»


Лауреати І премії:


Театр естрадних мініатюр «Азов» Кирилівського селищного будинку культури №2 — філія №2 комунального закладу «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти» Кирилівської селищної ради Мелітопольського району, керівник Віталій ШИЯН.


Народний театральний колектив «Тест» центру культури і дозвілля комунального закладу «Централізована клубна система» Гуляйпільської міської ради Пологівського району, керівник Валентина НІКОЛЕНКО.


Лауреат ІІ премії:


Театр естрадних мініатюр «Забава» Рівнопільського сільського будинку культури комунального закладу «Централізована клубна система» Гуляйпільської міської ради Пологівського району, керівник Ліна БАБАК.


Лауреат ІІІ премії:


Аматорський театральний колектив «Креативні друзі» Азовського центру культури і дозвілля Бердянської міської ради, керівник Юлія КІРІЛЕНКО.


 


Номінація «Хорові колективи»


Лауреати І премії:


Аматорський хор селищного будинку культури і дозвілля комунальної установи «Культурно-мистецький центр» Веселівської селищної ради Мелітопольського району, керівник Іван ЄМЕЦЬ.



www.zomc.org.ua
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1