Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Підсумкове засідання педагогічної ради

14 червня відбулося підсумкове засідання педагогічної ради. на якому розглянуто ряд актуальних питань щодо організації навчально- виховного процесу у навчальному закладі.

Одним із инесених на засідання, було питання про підсумки роботи навчального закладу над Програмою розвитку колегіуму "Школа життєтворчого навччання" на 2012-2017 р.р. З доповіддю "Проблемно-орієнтований аналіз навчально-виховного процесу за 2012-2017 роки" виступила директор колегіуму Лопатіна Людмила Валентинівна. Її доповнили заступник директора з навчально-виховної роботи Продан Олена Олександрівна з питанням "Аналіз стану здійснення освітньої політики в навчальному закладі за останні 5 років, заступник директора з науково-методичної роботи Лапіна Тетяна Миколаївна з питанням "Стан реалізації науково-методичної проблеми "Формування самоосвітньої компетентності як шлях успішної самореалізації життєтворчої особистості", практичний психолог Сахно Наталія Юріївна з питанням "Аналіз психолого-педагогічного супроводу навчально-виховного процесу у колегіумі".

На цьому засіданні членами педагогічного колективу затверджено проект Робочого навчального плану колегіуму на 2017-2018 н.р., який презентувала заступник директора з НВР Продан О.О.

Підсумкове засідання педагогічної ради


Гуляйпільський колегіум "Лідер"
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1