Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Підтримка вразливого населення виходить на міжнародний рівень

Підтримка вразливого населення виходить на міжнародний рівеньФахівці Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації взяли участь у засіданні круглого столу, проведеного Запорізькою обласною організацією Товариства Червоного Хреста України.

Під час заходу обговорювалось запровадження проекту «Підтримка вразливого населення в зимовий період» за компонентом «Психосоціальна допомога» та надання матеріальної допомоги з січня 2018 року, що здійснюється за підтримки Шведського агентства міжнародного розвитку через Міжнародну федерацію Товариства Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

Цільовою групою цієї програми будуть інваліди І та ІІ групи, багатодітні громадяни з категорії внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення. Психосоціальна підтримка надаватиметься кваліфікованими спеціалістами демобілізованим військовослужбовцям та їхнім сім’ям, родинам загиблих військовослужбовців.

Органами соціального захисту населення області, згідно з компетенцією, спільно з Товариством Червоного Хреста реалізуються різноманітні програми допомоги внутрішньо переміщеним особам та іншим вразливим верствам населення. Зокрема, Товариство Червоного Хреста постійно забезпечує ці категорії громадян продуктовими, фармацевтичними ваучерами, санітарно – гігієнічними засобами, дитячим харчуванням, памперсами тощо.

На круглому столі були узгоджені дії і форми подальшої співпраці щодо покращення життя людей в кризовій ситуації.

Працівники Департаменту відповіли на питання щодо реалізації державних та місцевих програм підтримки людей з інвалідністю, самотніх хворих осіб похилого віку, дітей – сиріт й інших верств населення, які опинились у скрутних життєвих обставинах.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1