Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Підтяжка обличчя в Києві

Підтяжка обличчя в КиєвіЯк правило, після підтяжки обличчя Ви стаєте молодшими на 10-15 років. Підтяжка обличчя нового покоління робиться за допомогою інноваційних технологій, що дозволяють забезпечити природне омолодження Вашого обличчя та шиї. Ми досягаємо ефекту природної свіжості та молодості вашого обличчя.

Підтяжка обличчя в Києві в клініці пластичної хірургії у доктора Дмитра Слоссера поверне вам молодість і красу, переглянути ціни можна на сайті.

Як проходить :

Перед підтяжкою обличчя, Вам належить консультація, в ході якої лікар, використовуючи Ваш образ в молодості, проведе ретельну оцінку рис обличчя і стану шкіри Ваших обличчя та шиї на даний момент, для досягнення найкращого результату підтяжки обличчя.

Крім самої підтяжки обличчя, при необхідності буде можливо провести коригування лінії лоба і брів, підкреслити очі, застосувати ті чи інші наповнювачі зморшок. Все це робиться для того, щоб, при збереженні природного вигляду Вашого обличчя і шиї, досягти максимального ефекту омолодження, який збережеться протягом багатьох років.

В ході операції буде також визначений ваш фізичний і душевний стан здоров′я.

Після консультації пластичного хірурга і згоди хірурга на операцію, Вам належить консультація клінічного психолога, в ході якої Вас підготують до майбутніх змін.

Операція триває декілька годин, і, як правило, здійснюється під місцевим наркозом. Під час операції видаляються надлишки шкіри, підтягуються м′язи обличчя і шкіра обличчя, заповнюються зморшки.

Можна поєднати дану операцію з пластикою підборіддя, з пластикою повік і наповненням губ, згідно заздалегідь обумовленому з пластичним хірургом планом операції.

Після операції Ви залишаєтеся в стаціонарі на декілька днів. Бинти знімають через дванадцять годин після операції і ви можете вирушати в готель орендоване житло. У перший тиждень після операції важливо строго дотримуватись рекомендацій лікаря.

Протягом другого тижня після операції, Ви приїжджаєте до клініки для серії процедур на обличчі, що закріплюють результат операції.

Загальний час Вашого перебування в клініці для операції, включаючи передопераційну консультацію і первинний реабілітаційний період: 16 - 25 днів.

Через два місяці після підтяжки обличчя, Вам необхідно буде прибути в клініку ще раз, заради процедур відновлення шкіри за допомогою лазерних технологій. Дані процедури проводяться під місцевим наркозом.

Операція призначається для чоловіків і жінок середнього і старшого віку, обличчя та / або шия яких «опустилися». Не рекомендується відкладати підтяжку обличчя до зовсім пізнього віку, коли зморшки стають дуже глибокими.
0

Посилання на публікацію

Для цієї публікації коментарі вимкнено.