Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

ПІСЕНЬ ШВИДКОПЛИННІСТЬ У СТИЛІ ВЕСНИ

Під такою назвою в комунальному закладі «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» Гуляйпільської міської ради відбулося свято весни, яке для учнів та їх батьків підготувала викладач естрадного сольного співу

Т. Бекірова.

На запрошення викладача з міста Києва завітала автор збірок дитячих пісень «Лелека» та «Суничка» Стахорська Наталія Георгіївна.

Мелодійні та щирі пісні талановитої авторки виконували учні вокального відділення Заборський Олександр, Савицька Владислава, Малай Олександра, Савицька Дар’я, Солодченко Ольга, Тарусіна Владислава, Куріленко Даніїл, Полулях Дар’я, Бакаєва Єва та Омельченко Аміна. З особливим натхненням звучали пісні: «Суничка», «Нічничок», «Велосипед», «Карпати», «Бабуся», «Мій Париж», «Новий рік на поріг», «Кошеня». Кожна пісня наповнена безмежою любов’ю автора до життя, навколишнього світу та дітей. На святі звучали чуттєві та проникливі вірші, залу прикрашали весняні пейзажі викладача-художника М. Заворотинського.

Композиторка пані Наталія була зачарована вокальними здібностями учнів школи. Радість в очах присутніх та щирі оплески глядачів стали найбільшою нагородою для юних виконаців та поважної гості зі столиці.

Більше фото тут: http://gpmrada.gov.ua/news/1200-pisen_shvidkoplinnist_u_stili_vesni.html

ПІСЕНЬ ШВИДКОПЛИННІСТЬ У СТИЛІ ВЕСНИ
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1