Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

План святкових заходів в Гуляйполі на новорічні свята

План святкових заходів в Гуляйполі на новорічні святаШановні гуляйпільці!
У новорічну ніч, 1 січня, о 1-й годині на площі біля КСК «Сучасник» на вас чекає новорічне привітання керівництва району та міста, а також святковий феєрверк.

2 січня о 10-й годині у центрі дитячої та юнацької творчості проходитиме дитяча ігрова програма «Чого боїться Дід Мороз?»
Цього ж дня о 18-й годині у великому залі КСК «Сучасник» відбудеться новорічний естрадний концерт «Нові пісні про головне».

3 січня о 13-й годині у центрі дитячої та юнацької творчості проходитиме вітальня для батьків «На гостини до «Проліску».

4 січня о 13-годині у районному краєзнавчому музеї відбудеться святковий захід «Різдво Христове в українській хаті. Урок народознавства».

За окремим графіком у КСК «Сучасник» проводитиметься дитяча конкурсно-розважальна програма «Завітай до нас Різдво» для учнів загальноосвітніх закладів району.

У місті, селищі та селах району на грудень-січень заплановані святкові новорічні і різдвяні концерти, обрядові вистави, театралізовані постановки й інші святкові дійства для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-іивзлідів, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах і які перебувають на обліку служби у справах дітей із врученням їм подарунків.

Під час зимових свят районний краєзнавчий музей проводить екскурсії для всіх бажаючих.

У кожному населеному пункті району правоохоронними органами під час проведення масових новорічних заходів буде посилено роботу із забезпечення правопорядку і громадської безпеки.

Передруковано х гайонної газети "Голос Гуляйпілля"
6

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1