Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

По дорогах Запорізької області промчить ралі ретро-автомобілів

По дорогах Запорізької області промчить ралі ретро-автомобілівУ Запорізькій області відбудеться ралі ретро-автомобілів. Захід під назвою OLDTIMER CLASSIC RALLY "Стара Дорога" візьме старт 1 липня в Запоріжжі, про це 061 повідомив керівник авторетроклуба "Запорізькі Врата" Володимир Король.

Поки організатори ретро-ралі розраховують на участь у заході 10 автомобілів, випущених не пізніш 1980 року. Всі вони за два дні промчать близько 250 кілометрів за маршрутом Запоріжжя-Василівка-Дніпрорудний-Энергодар-Знамянка-Нікополь-Запоріжжя.

"Ралі - перше і пробне. Мета поставити рекорд або визначити переможця немає. Дружно проїжджаємо весь маршрут, насолоджуємося пам`ятками архітектури, природою, спілкуванням", - розповідає Володимир Король.

Для участі в ралії потрібно до 24 червня надіслати фото вашого ретро-автомобіля і ваші дані організатору. Кожному з учасників обіцяють по 30 літрів безкоштовного бензину, а також безоплатні екскурсію по замку Попова і поромну переправу в Нікополь. Всіх учасників очікують пам`ятні кубки.

Старт ралі "Стара дорога" планують дати о 9:00 1 липня. Збір учасників - о 8:00, на заправці ZOG (Набережна, навпаки "АвтоЗАЗу").

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1