Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 01-02 травня 2015 року

01 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від диспечера РЕС про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Ворошилова біля буд. 63, автомобіль «Шкода» здійснив наїзд на електроопору. Постраждалих не має.

01 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера Гуляйпільської районної лікарні, про те, що в м. Гуляйполе, по вул. 3 Інтернаціонала, померла місцева жителька, 1924 р.н., без ознак насильницької смерті.

01 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина М., про те, що в с. Рівне, невідома особа з подвір’я його домоволодіння скоїла крадіжку дитячого велосипеду «Тіса». Громадянин М., зателефонував повторно та повідомив, що дитячий велосипед був знайдений на території домоволодіння, та до міліції він звернулися передчасно.

01 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Ш., про те, що в м. Гуляйполе, невідома чаклунка довбе стіну її будинку.

01 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомого чоловіка про те, що невідомі обмалювали його гараж фарбою.

01 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Т., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Цвітній, її співмешканець вчинив сварку та погрожував фізичною розправою.

01 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергового Пологівського РВ про те, що до них звернувся громадянин С., який повідомив, що в м. Гуляйполе, до нього додому прийшла його колишня дружина громадянка Д., та вчинила сварку, розбила віконне скло в його будинку.

02 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що в м. Гуляйполе, її співмешканець громадянин Р., вчинив вдома сварку та погрожував фізичною розправою

02 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Д., про те, що в м. Гуляйполе, її колишній співмешканець громадянин С., знаходячись в себе вдома, вчинив сварку та погрожував фізичною розправою.

02 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Х., про те, що в м. Гуляйполе, за місцем його мешкання під час розпиття спиртних напоїв з громадянином П., у нього з будинку зник пневматичний пістолет "Кросман с-11", чим спричинено матеріальний збиток на суму близько 500 грн.

02 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що її співмешканець громадянин Р., пішов з дому і до теперішнього часу не повернувся. Вжитими заходами встановлено місцезнаходження останнього.

02 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Ф., про те, що в с. Полтавка, по вул. Свердлова, невідома особа шляхом зриву решітки з вікна кафе «Загадка», проникла до приміщення кафе, та скоїла крадіжку грошей в сумі 200 грн.

02 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Г., про те, що в м. Гуляйполе, що по вул. 1 Травня, із-за власної необережності вона втратила свій мобільний телефон, матеріальний збиток 1600 грн.

02 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника міліції, про те, що чоловічому відділенні Новозлатопольської психіатричної лікарні помер громадянин Б., 1965 р.н., без ознак насильницької смерті.

02 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина П., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Петровського, в парку поблизу автовокзалу, невідомий чоловік відкритим шляхом заволодів його мобільним телефоном, вирвавши телефон в нього з рук та залишив місце злочину. Виїздом слідчо-оперативної групи встановлено, що громадянин П., сам віддав свій мобільний телефон громадянину Л., в рахунок свого боргу, від написання заяви та пояснень відмовився. Телефон повернуто власнику.


02 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина К., про те, що в м. Гуляйполе, його донька не дає йому можливості бачитись з дружиною.

02 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника міліції про те, що на блокпосту поблизу с. Темирівка було зупинено автомобіль «ДАФ» з причепом, під керуванням громадянина К., та автомобіль «ДАФ» з причепом, під керуванням громадянина П., які перевозили насіння соняшнику документи на який викликають сумніви.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1