Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 01-07 лютого 2017 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 70 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:

01 лютого 2017 року, звернулася громадянка К., про те, що невідома особа з підвального приміщення "Стоматологічної лікарні" в м. Гуляйполе, скоїла крадіжку 4-х вентиляторів з витяжки.За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

02 лютого 2017 року, звернувся громадянин Б., про те, що невідома особа з незачиненої господарчої будівлі в с. Новозлатопіль, скоїла крадіжку дорожнього велосипеда "Україна". В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїв громадянин Л., велосипед повернуто власнику.

02 лютого 2017 року, звернувся громадянин С., про те, що невідома особа з його картки "Приватбанк" викрала грошові кошти в сумі 10 000 грн.За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

03 лютого 2017 року, звернулася громадянка Ф., про те, що в с. Староукраїнка, невідома особа з погрібника скоїла крадіжку мопеда "Верховина" червоногокольору без документів. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

03 лютого 2017 року, звернувся громадянин М., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа проникла до нежилого будинку та скоїла крадіжку електроінструмента. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

04 лютого 2017 року, звернувся громадянин Ф., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з його гаража викрала з автомобіля акумулятор та автомагнітолу. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

04 лютого 2017 року, звернувся громадянин С., про те, що в с. Верхня Терса, невідома особа проникла до його будинку звідки викрала грошові кошти в сумі 12 000 грн. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

06 лютого 2017 року, звернулася громадянка К., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа скоїла крадіжку її жіночого велосипеда «Україна», зеленого кольору, який вона залишила без нагляду. В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїв громадянин С., велосипед повернуто власнику. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1