Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 01-10 лютого 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 87 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:
- 01 лютого 2016 року, звернувся громадянин П., про те, що в с. Долинка, невідома особа зі складського приміщення скоїла крадіжку трьох тонн мінеральних добрив та 45 літрів гербіцидів. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

01 лютого 2016 року, надійшла заява з Гуляйпільської районної ради про те, що в м. Гуляйполе, на об’єкті не завершеного будівництва квартирно-житлового будинку, невідомі особи викрали 11 метало-пластикових віконних рам. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

02 лютого 2016 року, звернувся громадянин Ш., про те, що в м. Гуляйполе, його зять з господарчої будівлі скоїв крадіжку насіння соняшнику в кількості 100 кг. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

05 лютого 2016 року, звернувся громадянин Ч., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з незачиненого гаражу, який розташований на території його домоволодіння скоїла крадіжку «ДКУ». За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

05 лютого 2016 року, звернулася громадянка К., про те, що м. Гуляйполе, невідома особа викрала електролічильник та електрокабель. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

05 лютого 2016 року, звернувся громадянин З., про те, що в с. Новозлатопіль, він керуючи мотоциклом здійснив наїзд на невідомого пішохода. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

06 лютого 2016 року, звернувся громадянин К., про те, що в с. Воздвижівка, невідома особа з территорії домоволодіння де проживає громадянин М., скоїла крадіжку 3-х алюмінієвих бідонів, та циркулярки. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

08 лютого 2016 року, звернувся громадянин Т., про те, що в с. Любимівка невідома особа проникла до майстерні бригади СВК "Любимівський" звідки викрала мідні кабеля до зварювальних апаратів. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

09 лютого 2016 року, звернулася громадянка П., про те, що її чоловік громадянин П., вчинив сварку в ходя якої побив її. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

09 лютого 2016 року, звернувся громадянин У., про те, що неподалік м. Гуляйполе, невідома особа скоїла крадіжку 34 метрів металевих кутників. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

09 лютого 2016 року, звернувся громадянин Х., про те, що він перерахував на картку «Праватбанку» громадянина К., грошові кошти в сумі 800 грн. за моторну косарку яку знайшов на сайті "ОLX" та на даний час громадянин К., на телефонні дзвінки заявника не відповідає. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1