Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 01-10 січня 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 84 повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:

- 02 січня 2016 року, надійшло повідомлення від водія пожежного автомобіля РДПЧ, про те, що в м. Гуляйполе, відбулося загорання господарчої будівлі, в результаті якої постраждалих немає. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

02 січня 2016 року, звернулася громадянка Ч., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа скоїла крадіжку дров близько одного куба. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

02 січня 2016 року, звернулася громадянка К., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа скоїла крадіжку дров близько 0,5 куба та вугілля близько 6 відер. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

03 січня 2016 року, звернувся громадянин Б., про те, що в с. Успенівка, невідома особа скоїла крадіжку телевізора та ТВ-тюнера. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

03 січня 2016 року, звернулася громадянка К., про те, що в с. Полтавка, у неї з будинку при невідомих обставинах зникли гроші в сумі 7000 тисяч гривень. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

04 січня 2016 року, надійшло повідомлення старшого інспектора МНС про те, що с. Малинівка, сталося загорання даху будинку, внаслідок пожежі постраждалих немає. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

07 січня 2016 року, звернувся громадянин Ш., про те, що в с. Воздвижівка, біля кафе, невідома особа із його незачиненого автомобіля ВАЗ 2101 скоїла крадіжку колонок, автомагнітоли та 5 літрів бензину. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

08 січня 2016 року, звернувся громадянин Я., про те, що в с. Зелене, з господарчої будівлі його домоволодіння невідома особа скоїла крадіжку зерна пшениці. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

09 січня 2016 року, звернулася громадянка К., про те, що в с. Любимівка, невідома особа з Любимівської ЗОШ скоїла крадіжку спортивного інветаря. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1