Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 01-11 грудня 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 85 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:

01 грудня 2016 року, звернулася громадянка Х., про те, що вона перерахувала грошові кошти у сумі 825 грн. на картку "Ощадбанку" на ім’я громадянина Г., за пересилку товару через "Нову Пошту", який вона замовила на інтернет сайті "ОLX". Вище вказані кошти були зняті з банкомату в м. Гуляйполе, але товар заявниця не отримала. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

02 грудня 2016 року
, звернувся громадянин Ч., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Соборна, невідома особа скоїла крадіжку його мобільного телефону. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

02 грудня 2016 року, звернулася громадянка З., про те, що невідома особа з території її домоволодіння скоїла крадіжку супутникової антени з ТВ тюнером, телевізор, музичний центр, скороварку та алюмінієвий посуд. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

06 грудня 2016 року, звернувся громадянин Н., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа проникла до складського приміщення та скоїла крадіжку насіння соняшнику близько 500кг. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

08 грудня.2016 року, звернувся громадянин Б., про те, що у його дівчини громадянки В., під час слідування в маршрутному автобусі Бердянськ – Гуляйполе, невідома особа викрала ноутбук та планшет. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

09 грудня 2016 року, звернулася громадянка Б., про те, що невідома особа з приміщення будинку заявниці в м. Гуляйполе, скоїла крадіжку грошей в сумі 700 грн. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

10 грудня 2016 року, звернувся громадянин Б., про те, що в м. Гуляйполе, під час розпиття спиртних напоїв зі столу зникли гроші в сумі близько 8000 грн. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.


0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1