Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 01-11 квітня 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 109 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:

- 01 квітня 2016 року, звернулася громадянка Ш., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з нежилого домоволодіння заявниці скоїла крадіжку електрокабеля "СІП". За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

02 квітня 2016 року, звернувся громадянин Т., про те, що невідома особа з його гаража таємно викрала його мотоцикол МТ-10 та 20 літрів бензину. Вжитими заходами встановлено, що кримінальне правопорушення скоїв громадянин О., за даним фактом відкрито кримінальне проводження за ч.1 ст.289 кримінального кодексу України «Незаконне заволодіння транспортним засобом». Триває досудове слідство.

03 квітня 2016 року, звернувся громадянин А., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа проникла до господарчої будови та скоїла крадіжку металевих виробів та елекроінструменту. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

06 квітня 2016 року, звернувся громадянин Я., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа викрала його скутер «Сузукі LEC – 2», сірого кольору, який стояв в дворі. З правого боку мається пошкодження у вигляді подряпини. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

06 квітня 2016 року, надійшло повідомлення від диспетчера Гуляйпільського РЕМ, про те, що на Марфопільській підстанції біля с. Червоне, невідома особа проникла на територію підстанції звідки викрала запчастини електро трансформатора. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

07 квітня 2016 року, звернулася громадянка Д., про те, що в м. Гуляйполе, громадянин Л., під час сварки вистрелив з пневматичного пістолета в праву ногу заявниці чим спричинив фізичну біль та тілесні ушкодження у вигляді синця. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
07 квітня 2016 року, звернулася громадянка В., про те, що в с. Червоне, невідома особа з території її домоволодіння скоїла крадіжку 20 метрів алюміневої римби. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

07 квітня 2016 року, звернулася громадянка З., про те, 04.04.2016 року вона замовила з доставкою на сайті «ОLX» щеня собаки породи «Мопс» за ціною 2000 гривень, за що у якості передплати перерахувала грошові кошти в сумі 500 грн. на банківську платіжну картку. Після отримання коштів продавець повідомив що передав щеня кур’єру, який повинен був негайно виїхати до м. Гуляйполе. Через деякий час заявниці зателефонував кур’єр та повідомив, що в нього немає можливості передачі готівки від покупця до продавця та сказав, що для негайної доставки потрібно перерахувати решту коштів продавцю, що і зробила заявниця, перерахувавши 1500 грн. В подальшому власник оголошення грошових коштів не повернув, телефонні дзвінки ігнорує та щеня не надіслав. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1