Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 01-12 березня 2017 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 141 повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:

01 березня 2017 року, звернулася громадянка П., про те, що невідома особа зателефонувала до заявниці з невідомого номеру телефону та представилась працівником банку "Ощадбанк" ввівши її в оману та попрохала назвати номер картки для профілактичних робіт. Після чого з рахунку було знято грошові кошти в сумі 14.577 грн. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

02 березня 2017 року, звернулася громадянка К., про те, що в с. Верхня Терса, її син громадянин К., скоїв у неї крадіжку грошей в сумі 2000 грн. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

05 березня 2017 року, звернулася громадянин С., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з двору його домоволодіння скоїла крадіжку насоса "Азовець". За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

05 березня 2017 року, звернулася громадянка Д., про те, що невідома особа з її нежилого домоволодіння в м. Гуляйполе, з літньої кухні скоїла крадіжку двох металевих плит. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

05 березня 2017 року, надійшло повідомлення від диспетчера РЕМ про те, що невідома особа з КТП який розташований м. Гуляйполе, на території дачного кооператива скоїла крадіжку 180 літрів мастила. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

06 березня 2017 року, звернулася громадянка Ч., про те, що невідома особа з території домоволодіння в м. Гуляйполе, здійснила крадіжку металевого верху з басейни. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

10 березня 2017 року, звернулася громадянка М., про те, що невідома особа скоїла крадіжку металевих виробів з двору домоволодіння її батька громадянина М., в м. Гуляйполе. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство

10 березня 2017 року, звернулася громадянка С., про те, що невідома особа проникла до нежилого будинку в м. Гуляйполе, звідки викрала три енергозберігаючі електролампочки. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

11 березня 2017 року, звернулася громадянка Я., про те, що невідома особа з гаражу в м. Гуляйполе, скоїла крадіжку металевих речей. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1