Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 02-09 вересня 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 61 повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:

02 вересня 2016 року, звернулася громадянка С., про те, що перебуваючи в гостях у громадянки Г., в м. Гуляйполе її син шляхом вільного доступу з будинку скоїв крадіжку грошей в сумі 1500грн. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

03 вересня 2016 року, звернувся громадянин К., про те, що в с. Добропілля невідомі особи з баку автомобіля "Даф" ,який стоїть на узбіччі дороги скоїли крадіжку дизильного пального близько 20 літрів. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

03 вересня 2016 року, звернулася громадянка С., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа скоїла крадіжку велосипеда, чорного кольору. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

03 вересня 2016 року, звернулася громадянка Ч., про те, що в с. Гуляйпільське, невідома особа шляхом вибиття вхідних дверей сараю проникла до приміщення та скоїла крадіжку скутера "Хонда-діо" червоного кольору. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

04 вересня 2016 року, звернулася громадянка М., про те, що невідома особа скоїла крадіжку її дорожнього велосипеда зеленого кольору. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

06 вересня 2016 року, звернулася громадянка О., про те, що невідома особа проникла через незачинене вікно до її будинку в с. Верхня Терса, та скоїла крадіжку мобільного телефону "Нокіа" чорного кольору. В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїв громадянин К. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

07 вересня 2016 року, надійшло повідомлення від диспетчера РЕМ про те, що невідома особа з трансформатору, яке розташоване поблизу с. Зелений Гай скоїла крадіжку мастила близько 50 літрів. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

07 вересня 2016 року, звернувся громадянин П., про те, в м. Гуляйполе, з його незачиненого автомобіля «ВАЗ 2104», невідома особа скоїла крадіжку портмоне. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1