Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 03 - 10 червня 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 77 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:

04 червня 2016 року, звернувся громадянин Б., про те, що в с. Воздвижівка, на ставку він виявив два невпізнані трупи чоловіка та жінки які знаходяться в ставку неподалік берега. Виїздом на місце пригоди слідчо-оперативної групи було виявлено особи загиблих ними, виявились жителі с. Вождвижівка, громадянин П., 1950 р.н., та його донька громадянка К., 1970 р.н., згідно висновку судово-медичної експертизи смерть останніх настала в’язку з механічною асфексією внаслідок утоплення.

05 червня 2016 року, звернувся громадянин Р., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Героїв України, невідома особа шляхом злому замка на контейнері з одягом на території ринку, викрала речі. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

07 червня 2016 року, звернулася громадянка В., про те, що в с. Комсомольське, невідома особа з домоволодіння скоїла крадіжку птиці бройлерів віком, в кількості 20 штук. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
07 червня 2016 року, звернулася громадянин С., про те, що невідома особа з його нежилого будинку який розташований в с. Малинівка, скоїла крадіжку металевого верху плити, три алюмінієві каструлі та один бідон ємкістю 10 літрів. В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїв громадянин К., за даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
07 червня 2016 року, звернувся громадянин С., про те, що невідома особа з нежилої території її домоволодіння яке розташоване в м. Гуляйполе, скоїла крадіжку двох листів заліза, та 5 залізних прутів. В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїв громадянин Ц., за даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
07 червня 2016 року, звернулася громадянка С., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа проникла через вікно до її нежилого будинку, та скоїла крадіжку супутникової антени та 12 секцій алюмінієвої батареї. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

08 червня 2016 року, звернувся громадянин Ч., про те, що в с. Верхня Терса, у його сина громадянина Ч., невідома особа з незачиненої господарчої будівлі яка розташована на території його домоволодіння скоїла крадіжку корови віком три роки. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
08 червня 2016 року, звернулася громадянка М., про те, що в с. Верхня Терса, невідома особа з незачиненої господарчої будівлі яка розташована на територї її домоволодіння скоїла крадіжку двох коров віком 3-7 років. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.


0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1