Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 03-04 травня 2015 року

03 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергового лікаря Гуляйпільської районної лікарні про те, що в м. Гуляйполе, в реанімаційному відділенні померла громадянка Б., 1963 р.н., мешканка м. Гуляйполе, вул. Леніна, без ознак насильницької смерті.

04 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергового лікаря Гуляйпільської районної лікарні про те, що, в реанімаційному відділенні померла громадянка, 1935 р.н., мешканка с. Верхня Терса, вул. Перемоги, без ознак насильницької смерті.

04 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера Гуляйпільської районної лікарні про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Алли Оношко, померла місцева жителька, 1980 р.н., без ознак насильницької смерті.

04 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що в м. Гуляйполе, за місцем її мешкання на грунті давніх не приязних стосунків із-за розподілу майна, її внучка громадянка М., висловлювалася в її адресу нецензурними словами.

04 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Б., про те, що в м. Гуляйполе, поблизу кафе «Таврія», її побили невідомі особи, пошкодили верхній одяг, мобільний телефон (корпус), та спричинили тілесні ушкодження у вигляді ссадин на колінах.

04 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки С., про те, що в м. Гуляйполе її дядько громадянин Г., прийшов до неї додому та вчинив сварку.

04 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Д., про те, що до неї додому прийшов чоловік на прізвище П., вчинив сварку та вдарив її, чим причинив фізичну біль. Виїздом на місце події слідчо-оперативної групи було встановлено, що громадянці Д., тілесних ушкоджень завдано не було.

04 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Р., про те, що на її мобільний телефон зателефонував громадянин В., та погрожував фізичною розправою.

04 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина С., про те, що в м. Гуляйполе його батько громадянин С., вчинив вдома сварку.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1