Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 03-05 червня 2015 року

03 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Ж., про те, що в с. Полтавка, її чоловік громадянин Б., вчинив сварку та погрожує фізичною розправою

03 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Ш., про те, що в с. Успенівка, невідома особа розбила склопакет, та пошкодила два навісних замки в її магазині, чим спричинила матеріальний збиток на суму близько 3000 грн.

03 червня 2015 року, до Гуляйпільського РВ ГУМВС надійшло звернення з Гуляйпільського районного військового комісаріату про те, що громадянин Б., відмовився від отримання повістки для відправлення його до ЗС України по мобілізації.

03 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника міліції про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Шевченко, автомобіль "Рекстон", під керуванням громадянина К., здійснив зіткнення з попереду їдучим автомобілем ВАЗ-2108 під керуванням громадянина Ш., в наслідок дорожньо-транспортної постраждалих немає.

03 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина К., про те, що м. Гуляйполе, по вул. Петровського, на перехресті вулиць Петровського - Базарна громадянин М., висловлювався в адресу заявника нецензурною лайкою.

03 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки М., про те, що в с. Новоіванівка, до неї додому прийшов її сусід громадянин Я., вчинив сварку та вдарив її чим спричинив фізичну біль.

03 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина А., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Спартаківській, невідомий автомобіль під керуванням невідомої особи рухаючись зачипив його сина громадянина А., 2007 р.н., який зазнав тілесних ушкоджень у вигляді подряпин та зсадин на кінцівках тіла.

03 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Б., про те, що колишній співмешканець його доньки громадянин Ф., не віддає його холодильник "Дніпро".

03 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Я., про те, що в с. Новоіванівка, її сусідка громадянина М., знаходячись в себе в дворі побила сапою її 13 штук індичат, які забігли на територію двору сусідки, чим спричинила матеріальний збиток на суму близько 2000 грн.

03 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера Гуляйпільської районної лікарні, про те, що в м. Гуляйполе, по вул. 9 Січня, померла місцева жителька, 1925 р.н., без ознак насильницької смерті.

03 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Г., про те, що в м. Гуляйполе, її син громадянин Г., вчинив сварку.

03 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомої жінки, яка запропонувала дізнатися за вбивство та відразу поклала слухавку.

04 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Х., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Нова, невідома особа з території домоволодіння скоїла крадіжку його велосипеду «Україна», чим спричинила матеріальний збиток на суму близько 300 грн.

04 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина С., про те, що в с. Долинка, невідома особа проникла до його нежилого домоволодіння, та скоїла крадіжку металевих виробів та особистих речей, матеріальний збиток встановлюється.

04 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Ш., про те, що на його мобільний телефон з невідомого номеру зателефонував невідомий чоловік, який представився працівником міліції та повідомив, що його зять знаходиться в міліції за вчинення злочину, та вимагав за вирішення питання грошові кошти. Заявник грошові кошти не передавав та не перераховував.

04 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Я., про те, що на її мобільний телефон з невідомого номеру зателефонував невідомий чоловік, який представився працівником міліції та повідомив, що її онук знаходиться в міліції за вчинення злочину, та вимагав за вирішення питання грошові кошти. Заявниця грошові кошти не передавала та не перераховувала.

04 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомого чоловіка, про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Шевченко, сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок чого постраждалих не має автомобілі зазнали технічних ушкоджень.

04 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина З., про те, що невідома особа проникла до нього в квартиру, що саме викрадено не повідомив та кинув слухавку. Виїздом слідчо-оперативної групи на місце пригоди було встановлено, що в м. Гуляйполе, по вул. Петровського, невідома особа проникла до квартири, яка належить громадянину З., звідки скоїла крадіжку виробів з жовтого металу, сума матеріального збитоку встановлюється

04 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина К., про те, що в с. Полтавка, він прийшов додому до свого брата громадянина К., який знаходився в стані алкогольного сп’яніння та ссадинами на руках та ногах, як пояснив останній вказані травми він отримав із власної необережності.

04 червня 2015 року, до чергової частини надійшло подання з Гуляйпільського районного управління юстиції про те, що громадянин О., ухиляється від сплати аліментів та має заборгованість в сумі 13878,52 грн.

04 червня 2015 року, до чергової частини надійшло подання з Гуляйпільського районного управління юстиції про те, що громадянин К., ухиляється від сплати аліментів має заборгованість у сумі 4448,67 грн.

04 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки П., про те, щоб працівники міліції краще опитали чоловіка на ім’я І., за її попереднім зверненням.

04 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Д., про те, що в м. Гуляйполе, її співмешканець громадянин К., вчинив вдома сварку.

05 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки П., про те, що в м. Гуляйполе, під час сварки її побив громадянин К., чим причинив фізичну біль та тілесні ушкодження у вигляді ссадин на підборідді.

05 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомого громадянина, який просить направити наряд міліції, щоб розібратися після чого кинув слухавку.

05 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина О., про те, що він знайшов свій мобільний телефон, після чого кинув слухавку.

05 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки П., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Калініна, помер її чоловік громадянин П., 1949р.н., без ознак насильницької смерті.

05 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки П., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Франко, з території її домоволодіння невідома особа скоїла крадіжку металевого візка, сума збитку встановлюється.

05 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянка М., про те, що в м. Гуляйполе, на території Гуляйпільського ринку дві невідомі жінки ромскої зовнішності без підставно побили її, чим спричинили фізичну біль та тілесні ушкодження у вигляді ссадин на тілі.

05 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Б., про те, що в м. Гуляйполе, її відчим громадянин Г., вчинив вдома сварку.

05 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина С., про те, що в с. Залізничне, його колишня дружина громадянка С., вчинила вдома сварку.

05 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Д., про те, що в м. Гуляйполе, її колишній чоловік громадянин Д., вчинив сварку.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1