Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 03-06 липня 2015 року

03 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Т., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Набережна, його побив громадянин Ш., чим спричинив тілесні ушкодження у вигляді гематоми на обличчі.

03 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки С., про те, що в с. Степанівка, її сусіди кидають на город каміння.

03 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки П., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Франко, біля її будинку невідомі особи обпилюють дерева.

03 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина К., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Піщана, з його будинку при невідомих обставинах зник мобільний телефон.

03 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки З., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з її городу вирвала рядок моркви довжиною близько 3 метри, матеріальний збиток встановлюється.

03 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Г., про те, що в м. Гуляйполе, його колишня співмешканка громадянка К., вчинила сварку.

04 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина В., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Ворошилова, невідома особа з його городу викопала картоплю, чим спричинила матеріальний збиток на суму близько 100 грн.

04 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Д., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Верхня, невідома особа з її городу викопала 20 кущів картоплі, чим спричинила матеріальний збиток на суму близько 100 грн.

04 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Д., про те, що в м.Гуляйполе, по вул. Ворошилова, невідома особа шляхом вільного доступу, з її земельної ділянки, викопала та викрала картоплю, часник та цибулю.

04 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Вербова, невідомий чоловік вчинив сварку та погрожує їй фізичною розправою.

04 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Т., про те, що працівники Гуляйпільського відділення газопостачання шахрайським шляхом дали громадянину Т., підписати договір на газопостачання будинку, який він не мав права підписувати.

04 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера Полтавського ФАП про те, що в с. Полтавка, по вул. 30 років Перемоги, помер громадянин Д., 1929 р.н, без ознак насильницької смерті.

04 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомої жінки про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Мічуріна, їздить автомобіль «Жигулі», водій якого знаходиться в стані алкогольного сп′яніння.

04 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що в с. Новозлатопіль, її сусідка громадянка Ш., в ході сімейної сварки, кухонним ножем, нанесла колото-різану рану співмешканцю громадянину Ш.

05 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Д., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з подвіря її домоволодіння скоїла крадіжку її дорожнього велосипеду, чим спричинила матеріальні збитки на суму близько 2500 грн.

05 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина М., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Колхозна, невідомі особи гучно себе поводять.

06 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки З., про те, що в м. Гуляйполе, її побив чоловік громадянин З., чим спричинив тілесні ушкодження у вигляді ссадин на тілі.

06 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки П., про те, що в с. Мирне, її син громадянин П., вчинив вдома сварку.

06 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Ф., про те, що в с. Долинка, невідома особа з її домоволодіння скоїла крадіжку велосипеду, чим спричинила матеріальний збиток на суму близько 1300 грн.

06 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від головного лікаря КЗ Гуляйпільської районної лікарні, про те, що невідома особа з території закладу, біля інфекційного відділення Гуляйпільської районної лікарні, скоїла крадіжку металевої кришки люка каналізаційної мережі.

06 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника міліції, про те, що на блок-посту поблизу с. Темирівка, був зупинений автомобіль КАМАЗ, з причепом, під керуванням громадянина Л., який перевозив зерно пшениці документи на яке викликають сумніви.

06 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки З., про те, що їй на мобільний телефон звонить невідомий чоловік та погрожує фізичною розправою.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1