Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 04-17 травня 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 156 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:

04 травня 2016 року, звернулася громадянка К., про те, що в м. Гуляйполе, громадянин Д., пошкодив її одяг. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

05 травня 2016 року, звернулася громадянка С., про те, в м. Гуляйполе, в реанімаційному відділенні Гуляйпільської ЦРЛ, у неї з сумки при невідомих обставинах зник гаманець в якому було близько 250 грн та картка "Ощадбанку". За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
05 травня 2016 року, звернувся громадянин Н., про те, що в м. Гуляйполе, на протязі дня гр. громадянин П., знаходячись в гостях у заявника з його будинку викрав електроконвектор. Виїздом на місце події слідчо-оперативної групи було встановлено, що громадянин П., знаходячись в гостях у заявника з його будинку викрав електроконвектор марки «АТЛАНТИК". За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
05 травня 2016 року, звернувся громадянин Б., про те, що в с. Верхня Терса, під час спільного розпиття спиртних напоїв з громадянином К., останній викрав у заявника мобільний телефон без сім картки. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

06 травня 2016 року, звернувся громадянин В., про те, що 19.01.2016 року,2016 року, біля сільського будинку культури в с. Полтавка, невідома особа скоїла крадіжку його велосипеда «Салют». В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїв громадянин Н. раніше не судимий, велосипед було вилучено в розібраному стані та повернуто власнику. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

07 травня 2016 року, звернулася громадянка Г., про те, що в м. Гуляйполе по вул. 1 Травня, громадянин П., керуючи автомобілем «Форд», при зміні напрямку руху не витримав безпечну швидкість, внаслідок чого скоїв зіткнення з мопедом «Yamaha», під керуванням громадянки Б., яка рухалась з пасажиром неповнолітнім сином. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди до Гуляйпільської районної лікарні доставлені гр. Б., та її неповнолітній син. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

08 травня 2016 року, звернуляся громадянка Ч., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа шляхом зриву грат та розбиття віконного скла, проникла до кафе "Джокер", звідки скоїла крадіжку ноутбука "ACER". За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

10 травня 2016 року, звернулася громадянка Б., про те, що в м. Гуляйполе, в кафе "Маринка" невідома особа шляхом вільного доступу викрала мобільний телефон у її доньки громадянки Б. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

13 травня 2016 року, звернулася громадянка Ч., про те, що в с.Успенівка, невідома особа шляхом вільного доступу з двору її будинку таємно викрала велосипед "Україна" зеленого кольору. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
13 травня 2016 року, надійшло повідомлення від електромеханіка станції Гуляйполе, про те, що невідома особа викрала 2 кришки шляхових коробок та 1 кришку муфти УПМ-2 із залізничних колій. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

14 травня 2016 року, звернулася громадянка Б., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа скоїла крадіжку її дорожнього велосипеда "Україна" сірого кольору. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1