Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 05-13 серпня 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 89 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:

06 серпня 2016 року, звернулася громадянка П., про те, що невідома особа з подвір’я її домоволодіння в м. Гуляйполе, скоїла крадіжку 3-х мішків пшениці. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
06 серпня 2016 року, звернувся громадянин С., про те, що в його батьків в с. Малинівка, невідома особа скоїла крадіжку кабелю близько 60 метрів. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

08 серпня 2016 року, звернувся громадянин Б., про те, що невідома особа з колодязя поблизу городу в м. Гуляйполе, скоїла крадіжку глубинного насосу "Водолей". За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
08 серпня 2016 року, звернувся громадянин М., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з незачиненої квартири скоїла крадіжку мобільного телефону марки "Самсунг" чорного кольору . За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

09 серпня 2016 року, звернувся громадянин К., про те, що в с. Верхня Терса, невідома особа з территорії домоволодіння з автомобіля ВАЗ, скоїла крадіжку автомагнітоли. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

10 серпня 2016 року, звернувся громадянин Ч., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з території його домоволодіння викрала водяний насос "Водолій". За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

11 серпня 2016 року, звернулася громадянка С., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з території домоволодіння скоїла крадіжку дитячого велосипеда темно синього кольору . За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
11 серпня 2016 року, звернулася громадянка П., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з автомобіля, який належить заявниці скоїла крадіжку акумулятора, технічного паспорта на автомобіль та бензину. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1