Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 05-14 липня 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 98 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:

07 липня 2016 року, звернулася громадянка О., про те, що громадянин С., шахрайським шляхом заволодів земельними ділянками, які розташовані на території Любимівської сільської ради, та знаходяться в спільній власності. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
07 липня 2016 року, звернулася громадянка Н., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з підвального приміщення скоїла крадіжку велосипеду "Салют", синього кольору. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

09 липня 2016 року, звернувся громадянин М., про те, що невідома особа з нежилого домоволодіння яке розташоване в м. Гуляйполе, скоїла крадіжку 27 качок. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
09 липня 2016 року, звернувся громадянин Б., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з його нежилого будинку, скоїла крадіжку телевізора, DVD тюнера та супутникової антени. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

10 липня 2016 року, звернувся громадянин Б., про те, що в м. Гуляйполе, під час сварки його побив громадянин В., чим причинив фізичну біль та тілесні ушкодження у вигляді рваної рани лівої брови. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

11 липня 2016 року, звернулася громадянка Р., про те, що в с. Червоне, невідома особа скоїла крадіжку мобільного телефона «Самсунг» чорного кольору. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

12 липня 2016 року, звернувся громадянин Л., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з домоволодіння скоїла крадіжку мобільного телефону "Самсунг", сірого кольору. В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїв громадянин Б., за даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

13 липня 2016 року, звернулася громадянка П., про те, що невідома особа проникла до господарського приміщення та викрала дорожній велосипед "Україна", дамського типу, синього кольору. В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїв громадянин Д., за даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1