Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 05-19 листопада 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 119 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:

05 листопада 2016 року, звернувся громадянин Х., про те, що невідома особа проникла до його автомобіля, який знаходився біля під’їзду по вул. Петровського, в м. Гуляйполе, звідки скоїла крадіжку гаманця з грошима в сумі близько 3000 грн., перфаратора а також документів на автомобіль та водійського посвідчення. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

05 листопада 2016 року, звернулася громадянка Г., про те, що невідома особа по вул. 1 Травня, в м. Гуляйполе, скоїла крадіжку каналізаційного люку. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

06 листопада 2016 року, звернувся громадянин Є., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа скоїла крадіжку бензокосарки. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

06 листопада 2016 року, звернувся громадянин Л., про те, що невідома особа скоїла крадіжку його дорожнього велосипеда "Україна", який він залишив без нагляду у дворі домоволодіння, в м. Гуляйполе. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

07 листопада 2016 року, надійшло повідомлення з Гуляйпільського РЕМ про те, що в с. Рибне, ними було виявлено крадіжку масла з трансформатора близько 180кг. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

08 листопада 2016 року, звернулася громадянка Б., про те, що в с. Воздвижівка, невідома особа проникла через стелю до магазину "Продукти" та скоїла крадіжку продуктів харчування. В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїв громадянин К. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

08 листопада 2016 року, звернулася громадянка Г., про те, що в с. Верхня Терса, невідома особа проникла до магазину "Веста" та скоїла крадіжку продуктів харчування. В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїв громадянин К. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

11 листопада 2016 року, звернувся громадянин С., про те, що не встановлена особа через незачинене вікно проникла до приміщення колегіуму «Лідер» в м.Гуляйполе, звідки з кабінету викрала два телевізори з рідкокристалічним екраном. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

12 листопада 2016 року, звернувся громадянин П., про те, що невідома особа шляхом пробиття стіни в с. Полтавка, проникла до складського приміщення СФГ "Славутич", та скоїла крадіжку насіння соняшника в кількості 6 тонн. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

15 листопада 2016 року, звернувся громадянин В., про те, що невідома особа в м. Гуляйполе, скоїла крадіжку металевих виробів. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

15 листопада 2016 року, звернулася громадянка Я., про те, що невідома особа з нежилого будинку її родичів в с. Малинівка, скоїла крадіжку 3-х електродвигунів. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

18 листопада 2016 року, надійшла заява від з Гуляйпільської районної ради про те, що невідомі особи проникли на територію колишньої Полтавської школи-інтернат, яка розташована в с. Полтавка, де здійснили крадіжку металопластикових вікон та металевих секцій забору. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

18 листопада 2016 року, звернулася громадянка Г., про те, що у її дитини в магазині, в м. Гуляйполе, при невідомих обставинах зник мобільний телефон. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1