Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 05 травня 2015 року

05 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника міліції, про те, що на блокпосту, розташованому поблизу с. Темирівка, при зупинці рейсового автобусу «Донецьк – Одеса», був виявлений громадянин С., який при собі мав символіку «Новоросії» та «ДНР», а саме магніти у кількості 2-шт., і наклейки 2- шт. Вказаного чоловіка знятого з рейсового автобусу, повідомлено та передано для перевірки до Служби безпеки України.

05 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергового фельдшера Гуляйпільської районної лікарні про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Красноармійській, померла місцева жителька, 1935 р.н., без ознак насильницької смерті.

05 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки М., про те, що невідома особа шахрайським шляхом з її банківської картки «Приватбанк» зняла гроші в сумі 660 грн., представившись по телефону працівником служби безпеки «Приватбанку» невідомий попросив її надати номер картки, для блокування рахунку, після надання інформації про свою картку вона виявила, що у неї зняті вказані кошти.

05 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки П., про те, що в м. Гуляйполе, до неї додому прийшов її знайомий громадянин Ш., та вимагав у неї гроші в сумі 1000 гривен, які вона йому не передала.

05 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Ш., що невидима чаклунка стукає в стіну її будинку.

05 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина А., про те, що в м. Гуляйполе, на стадіоні «Сільмаш» невідома особа шляхом вільного доступу з кишені куртки, яку він залишив без нагляду, скоїла крадіжку гаманця в якому знаходились гроші в сумі 350 грн. Виїздом на місце події слідчо-оперативної групи було встановлено, що громадянин А., від складання заяви відмовився, пояснивши тим, що кошти свої він знайшов та до міліції звернувся передчасно.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1