Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 06-07 червня 2015 року

06 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера Гуляйпільської районної лікарні, про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Степна померла місцева жителька, 1924р.н., без ознак насильницької смерті.

06 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Т., про те, що в м. Гуляйполе, невідомий автомобіль скоїв наїзд на паркан її бабусі громадянки Л., та пошкодив його.

06 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина К., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Червоноармійській, померла його мати громадянка К., 1937 р.н., без ознак насильницької смерті.

06 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Л., про те, що громадянин Г., шахрайським шляхом, заволодів його грошима в сумі 4000 тисячі доларів, а саме не надав йому для користування земельний пай за який заявник сплатив кошти.

06 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомого чоловіка про те, що в м. Гуляйполе, в одному подвір’ї п’ятиповерхового будинку по вул. Петровського, невідомий чоловік який знаходиться в стані алкогольного сп’яніння намагається сісти за кермо власного автомобіля.

06 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина М., про те, що в м. Гуляйполе, невідомі жінки висловлювались в його адресу нецензурною лайкою.

06 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Ш., про те, що на мобільний телефон її знайомої громадянки Т., зателефонував чоловік, з невідомого номера який назвався громадянином М., та повідомив, що її донька стала учасником дорожньо-транспортної пригоди, і для вирішення цього питання вимагав 5000 грн.

06 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина К., про те, що в с. Новоіванівка його побив син громадянин К., чим спричинив тілесні ушкодження у вигляді синців.

06 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Б., про те, що до неї додому прийшов громадянин С., та вчинив сварку.

06 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Г., про те, що в м. Гуляйполе, її співмешканець громадянин Р., вчинив сварку та пошкоджує майно.

07 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергового фельдшера Гуляйпільської районної лікарні, про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Набережна, помер місцевий житель, 1927 р.н., без ознак насильницької смерті.

07 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Б., про те, що в м. Гуляйполе вул. Фрунзе, невідома особа з огорожі Свято-Покровського храму Української православної церкви, скоїла крадіжку 25 секцій сітки, матеріальний збиток встановлюється.

07 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Ж., про те, що в с. Воздвижівка, по вул. Комарова, громадянин Є., 1941 р.н., знаходячись на території свого домоволодіння покінчив життя самогубством.

07 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Г., про те, що в м. Гуляйполе, його безпричинно побив невідомий чоловік чим причинив фізичну біль та тілесні ушкодження у вигляді розсіченої губи.

07 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Ш., про те, що невідома особа проникла до його нежилого дачного будинку, звідки скоїла крадіжку металевої пічки "буржуйки", возик, лист оцинкованого металу, лист чорного металу, та металеву ванну, чим спричинила матеріальний збиток на суму близько 5000 грн.

07 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Р., про те, що в м. Гуляйполе, громадянка М., вчинила сварку та погрожувала фізичною розправою, ображала нецензурними словами.

07 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чоловіка який назвався громадянином Р., про те, що до нього додому прийшов невідомий чоловік та вчинив сварку, після чого кинув слухавку.

07 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Б., про те, що м. Гуляйполе, він прохає прислати працівників міліції для того щоб вони були присутні при його розмові з тещею.

07 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергового лікаря Гуляйпільської районної лікарні про те, що в реанімаційному відділенні помер громадянин К., 1974 р.н., без ознак насильницької смерті.

07 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від оперативного чергового Пологівського РВ про те, що до них звернувся громадянин К., який повідомив, що в с. Дорожнянка, невідома особа проникла на територію нежилого домоволодіння заявника, звідки скоїла крадіжку металевої драбини вагою близько 300 кг., матеріальний збиток встановлюється.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1