Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 06-10 травня 2015 року

06 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Б., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Набережна, помер її чоловік громадянин Б., 1930 р. н., без ознак насильницької смерті.

06 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомої жінки про те, що стягують плату за використання питної води, але вночі питну воду вимикають.

06.05.2015 року, до Гуляйпільського РВ надійшов матеріал з ГУМВС України в Запорізькій області про те, що управлінням Національного банку України в Запорізькій області, в м. Гуляйполе, виявлено сумнівну банкноту номіналом 20 грн., 2005 року.

06 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника міліції, про те, що в ході розслідування кримінального провадження, в ході проведення обшуку, було встановлено факт незаконного зберігання мисливської гладкоствольної рушниці, яку громадянин К., зберігав без відповідного дозволу.

06 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від лікаря Гуляйпільської районної лікарні, про те, що в реанімаційному відділені помер громадянин Ч.,1946 р.н., мешканець с. Мирне, без ознак насильницької смерті.

07 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки М., про те, що в м. Гуляйполе, під час святкування дня народження, невідома особа шляхом проникнення через відчиненні вхідні двері будинку, проникла до нього, звідки скоїла крадіжку 2-х гаманців з грошима в сумі 2600 грн., чим спричинила матеріальні збитки на суму близько 3000 грн.

07 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина К., про те, що в с. Полтавка, по вул. 30 років Перемоги, помер громадянин К.,1936р.н., без ознак насильницької смерті.

07 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Т., про те, що в с. Успенівка, по вул. Радянська, на господарчому подвір’ї на території свого домоволодіння було виявлено висячим в петлі труп громадянки П.,1968р.н. без ознак насильницької смерті.

07 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Р., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа шляхом вільного доступу з території її домоволодіння скоїла крадіжку металевої труби, чим спричинила матеріальний збиток на суму близько 700 грн. Під час проведення перевірки від громадянки Р., надійшла заява про те, що вона прохає не розглядати її звернення через те, що металеву трубу з дому забрав її син громадянин Ч., з її дозволу, але без її відома.

07 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Ш., про те, що зі слів заявниці громадянки Ш., невидима чаклунка довбе стіну її будинку.

07 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Д., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа підпалила металевий паркан її домоволодіння, чим спричинила матеріальні збитки.

07 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Ш., про те, що в м. Гуляйполе, з двору її домоволодіння шляхом вільного доступу громадянин Б., незаконно заволодів її мопедом "ЯМАХА" темно-синього кольору, чим спричинив збитки на суму близько 9000 грн.

07 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника міліції, про те, що до нього звернувся громадянин Б., та повідомив про те, що громадянин К., шляхом вільного доступу з бензобаку трактора МТЗ-82-1, що належить ТОВ«Надія», на якому він працював на полі поблизу с. Новогригорівка, таємно викрав 15 літрів дизельного пального, чим спричинив матеріальний збиток на суму близько 300 грн.

07 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергового Пологівського РВ, про те, що до них звернулася громадянка К., яка повідомила, що в с. Дорожнянка, її співмешканець громадянин Ш., вчинив сварку.

07 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергового Пологівського РВ, про те, що до них звернулася громадянка К., яка повідомила, що в с. Дорожнянка, її співмешканець громадянин Ш., під час сварки забрав пенсійну карту на її ім’я та пішов з дому.

07 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки І., про те, що в м. Гуляйполе, її брат громадянин К., вчинив вдома сварку з її мамою.

07 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки З., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Набережній, водії автомобіля ВАЗ 2107, білого кольору, не впоравшись з керуванням, та скоїв наїзд на громадянку З., чим спричинив їй тілесні ушкодження у вигляді ссадин на ногах.

07 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки М., про те, що в м. Гуляйполе, її син громадянин Д., вчинив вдома сварку.

07 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Б., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Степна, її сестра громадянка Х., вчинила сварку.

08 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина К., про те, що в м. Гуляйполе, на блок посту по вул. Донецькій співробітник Служби безпеки України зупинив його автомобіль ГАЗЕЛЬ, та безпідставно вимагав надати його документи для перевірки, а також відкрити автомобіль для його огляду.

08 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина К., про те, що невідома особа шляхом вільного доступу скоїла крадіжку запчастин з "Не обслуговуючих посилюючих пунктів зв’язку" які були змонтовані на узбіччі автодороги м. Гуляйполе- с. Новозлатопіль (приблизно 1,5 км., від м. Гуляйполе), чим спричинила матеріальні збитки ПАТ «Укртелеком» на суму близько 5000 грн.

08 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Р., про те, що до нього на стаціонарний телефон зателефонувала невідома особа і мовчала, внаслідок чого в нього виникло безсоння.

08 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Ш., яка прохає в с. Нове, приїхати наряд міліції, інших даних не повідомила.

08 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Т., про те, що в с. Воздвижівка, по вул. Леніна невідома особа розмалювала вапном постамент пам’ятника "Леніну".

08 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Б., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа пошкодила зовнішню обшивку її балкона.

08 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення зі служби у справах дітей Гуляйпільської районної державної адміністрації про те, що громадянка Л., неналежним чином виконує свої батьківські обов′язки.

08 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від оперативного чергового Пологівського про те, що до них надійшло повідомлення від невідомого чоловіка, який прохав приїхати працівників міліції в с. Дорожнянка.

08 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина К., про те, що в м. Гуляйполе по вул. Герцена, водій автомобіля ВАЗ 2106, скоїв зіткнення з його автомобілем «Форт Скорпіон», внаслідок дорожньо-транспортної пригоди автомобілі зазнали технічних ушкоджень, постраждалих немає.

08 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки П., про те, що в м. Гуляйполе, її батько громадянин П., вчинив вдома сварку та погрожує фізичною розправою.

08 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Д., про те, що в м. Гуляйполе по вул. Петровського, поблизу КСК «Сучасник» громадянин П., із застосуванням фізичної сили, забрав у її сина громадянина Д., мобільний телефон, САМСУНГ GT-E1080, при цьому повідомив, що телефон забирає в рахунок погашення боргу.

08 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера невідкладної допомоги Гуляйпільської районної лікарні, з проханням надати супровід з працівників міліції для госпіталізації до психіатричної лікарні психічно хворого громадянина К., 1984 р.н.

08 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Н., про те, що в м. Гуляйполе, її чоловік громадянин П., вигнав її з будинку та не впускає.

09 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Ш., про те, в м. Гуляйполе, на перехресті вул. Трудова - вул. Спартаківська, водій автомобіля ВАЗ 2106, громадянин Р., рухаючись по вул. Спартаківська, не надав йому переваги в русі на автомобілі ЗАЗ 1102. В результаті дорожньо-транспортної пригоди ніхто не постраждав, автомобілі зазнали механічних ушкоджень.

09 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера Гуляйпільської районної лікарні, про те, що в м. Гуляйполе, по вул. 9 Січня, померла місцева жителька, 1945р.н. без ознак насильницької смерті.

10 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що в с. Новозлатопіль, по вул. Чорного, помер громадянин К., 1949р.н., без ознак насильницької смерті.

10 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина П., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Ворошилова, померла його сестра громадянка Л., 1944 р.н., без ознак насильницької смерті.

10 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина К., про те, що в с. Мирне, під час розпиття спиртних напоїв з його товаришами, з його будинку при невідомих обставинах зникли гроші в сумі 1700 грн., чим спричинено матеріальні збитки.

10 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера Гуляйпільської районної лікарні, про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Спортивна, померла громадянка Г., без ознак насильницької смерті..

10 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Л., про те, що в м. Гуляйполе, її сусід на прізвище Г., в під їзді будинку по вул. Спартаківській, самостійно відімкнув її лічильник від електромережі.

10 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки П., про те, що в м. Гуляйполе, її батько громадянин П., виганяє її з будинку.

10 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Ш., про те, що в м. Гуляйполе, до неї додому прийшов її батько громадянин К., та вчинив сварку.

10 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергового лікаря Гуляйпільської районної лікарні, про те, що в реанімаційному відділенні Гуляйпільської померла громадянка Г., без ознак насильницької смерті.

10 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Д., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Шевченко, громадянин Ж., вчинив сварку та погрожував фізичною розправою.

10 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина К., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Артема, невідома особа, шляхом вільного доступу з території його домоволодіння, скоїла крадіжку його велосипеду «Україна», синього кольору, чим спричинила матеріальний збиток на суму близько 500 грн. Виїздом слідчо-оперативної групи на місце події було встановлено, що крадіжку скоїв громадянин М., 1969 р.н..

10 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що в м. Гуляйполе, громадянин П., та громадянин Р., вчинили сварку та ображали її нецензурною лайкою.

10 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Д., про те, що в м. Гуляйполе, громадянин Д., вчинив вдома сварку.

10 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Ш., про те, що в м. Гуляйполе,зі слів заявниці невидима чаклунка довбе стіну її будинку. Заявниця неодноразово зверталася з даним повідомленням до Гуляйпільського РВ, при виїзді слідчо-оперативної групи, на місце пригоди дане повідомлення не знаходило свого підтвердження.

10 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що в м. Гуляйполе, її сусід громадянин Р., вчинив сварку та погрожував фізичною розправою.

10 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергового фельдшера Гуляйпільської районної лікарні, про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Колхозній, померла громадянка Б., 1934 р.н., без ознак насильницької смерті.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1