Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 07-10 липня 2015 року

07 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що до неї додому прийшов її колишній чоловік громадянин К., та вчинив сварку.

07 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що до неї додому прийшов її колишній чоловік громадянин К., та пошкодив їй мопед.

07 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Б., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа біля її будинку викрала металевий лист.

07 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що с. Полтавка, невідома особа проникла до нежилого будинку, який належить її батькам, звідки скоїла крадіжку зерна соняшнику, зерна пшениці та металобрухт.

07 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера швидкої допомоги Гуляйпільської районної лікарні, про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Набережна, померла громадянка Т., 1934 р.н, без ознак насильницької смерті.

07 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Ш., про те, що в м.Гуляйполе, по вул. Ворошилова, її сусіди вчинили між собою сварку

07 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від помічника оперативного чергового Пологівського РВ про те, що до них зателефонувала громадянка Д., яка повідомила, що в м.Гуляйполе по вул. Дачна, місцевий мешканець громадянин К., вчинив з нею сварку.

07 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від помічника оперативного чергового Пологівського РВ про те, що до них зателефонувала громадянка Г., яка повідомила, що її співмешканець громадянин Р., викрав з будинку 30000 грн

08 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що в с. Новодарівка, по вул. Матросова, помер громадянин Ж., 1942 р.н, без ознак насильницької смерті.

08 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина С., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Спартаківська, з кладовища невідома особа скоїла крадіжку чотирьох металевих труб, які стояли в якості опори для лавок, чим спричинила матеріальний збиток на суму близько 800 грн.

08 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Х., про те, що представниками ПАТ " Запоріжгаз" було знято побутовий газовий лічильник на планову перевірку та видано Акт про його зняття (без печатки та реквізитів). Потім повідомили, що лічильник непридатний для експлуатації, новий газовий лічильник потрібно придбати за свої кошти.

08 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки В., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Спартаківська, помер її чоловік громадянин В., 1951 р.н., без ознак насильницької смерті.

08 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина В., про те, що його колишня дружина громадянка В., не повертає його речі.

08 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина М., про те, що в м.Гуляйполе, ТОВ "Еталон-Агро-Плюс" самовільно на протязі багатьох років займає земельну ділянку без згоди заявника.

08 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомої жінки про те, що в м. Гуляйполе, на площі ім. Леніна, невідомі особи гучно слухають музику, чим заважають відпочивати.

09 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина К., про те, що на дорозі м. Гуляйполе - с. Зелене, лежить невідома дівчина.

09 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомої жінки про те, що на автошляху стоять автомобілі, та заважають руху інших автомобілів.

09 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Х., про те, що в с. Залізничне, її сусід на ім’я А., гучно слухає музику, чим заважає відпочивати.

09 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника міліції, про те, що в ході проведення оперативно профілактичної операції "Мак-2015" було отримано інформацію, щодо мешканця Гуляйпільського району, на ім’я А., який за місцем свого мешкання, а саме на территорії домоволодіння незаконно вирощує нарковмісні рослини.

09 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника міліції, про те, що в ході проведення оперативно профілактичної операції "Мак-2015" було отримано інформацію, щодо мешканця Гуляйпільського району, на ім’я С., який за місцем свого мешкання, а саме на территорії домоволодіння незаконно вирощує нарковмісні рослини.

09 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки О., про те, що в м. Гуляйполе, при невідомих обставинах у неї з жіночої сумочки зникли гроші в сумі 1500 грн., та мобільний телефон, чим спричинило заявниці матеріальний збиток в сумі близько 3000 грн.

09 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Л., про те, що в с. Варварівка, до неї додому приїхав її колишній зять громадянин К., та вчинив сварку.

09 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина К., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Шевченко, біля кафе «Джокер» невідомі жінки гучно себе поводять.

09 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина С., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Шевченко, біля кафе «Джокер» невідома жінка вчинила з ним сварку.

09 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера Верхньотерсянської амбулаторії, про те, що в с. Верхня Терса, по вул. Леніна, померла громадянка Т., 1928 р.н., без ознак насильницької смерті.

09 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомого чоловіка про те, що в м. Гуляйполе, поблизу площі ім. Леніна, невідомий автомобіль здійснив наїзд на велосипедиста, після чого кинув слухавку не повідомивши інших даних.

09 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Д., про те, що в с. Червоне, до неї додому прийшла громадянка Ч., яка таємно викрала два мобільні телефони, які належать її батькам.

10 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Х., про те, що в с. Воздвижівка, невідома особа з территорії домоволодіння його тещі громадянки С., скоїла крадіжку двох бичків, чим спричинила матеріальний збиток на суму близько 12000 грн.

10 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Х., про те, що в с. Новомиколаївка, його батько громадянин Х., побив його бабусю громадянку Х., чим спричинив тілесні ушкодження у вигляді ссадин на обличчі та тілі.

10 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки П., про те, що в м. Гуляйполе, до неї додому прийшла невідома жінка та вчинила сварку.

10 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина З., про те, що в м.Гуляйполе, по вул. Спартаківська, на кладовищі, з могил його родичів, невідома особа скоїла крадіжку двох металевих труб, чим спричинила матеріальний збиток на суму близько 300 грн.

10 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Х., про те, що в м. Гуляйполе, її побив чоловік, після чого поклала слухавку.

10 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Л., про те, що в м. Гуляйполе, її безпідставно побив колишній зять громадянин К.

10 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Б., про те, що в м. Гуляйполе, її син громадянин Б., пішов з дому в невідомому напрямку, та повідомив, що через дві години буде дома, але до теперішнього часу не повернувся, а його телефон на даний час вимкнутий. Вжитими заходами встановлено місцезнаходження останнього та повернуто додому.

10 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від голови Гуляйпільської районної ради про те, що в с. Полтавка, невідомі особи, проникли до непрацюючого приміщення колишньої Полтавської школи-інтернат, звідки скоїли крадіжку 11 каналізаційних люків, труби парового опалення, електропроводку.

10 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що в м. Гуляйполе, по вул.Спартаківська, на кладовищі, з могил її родичів, невідома особа шляхом вільного доступу скоїла крадіжку чотирьох металевих труб, чим спричинила матеріальний збиток на суму близько 600 грн.

10 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Д., про те, що на польовій дорозі поблизу с. Петрівка, зіткнулися два автомобілі ВАЗ-2106 та ВАЗ-2109. Постраждалих не має, автомобілі отримали технічні ушкодження.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1