Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 07-17 лютого 2017 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 113 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:

07 лютого 2017 року, звернувся громадянин Ш., про те, в м. Гуляйполе, на авто-мийці невідома особа скоїла крадіжку спортивного велесипеда. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

08 лютого 2017 року, звернулася громадянка Б., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з відчиненого сарая скоїла крадіжку курей в кількості 4 шт. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

10 лютого 2017 року, звернулася громадянка Г., про те, що в с. Успенівка, невідома особа проникла до гаража звідки викрала два автомобільні двигуна, дві металеві драбини та мелалеву бочку. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

11 лютого 2017 року, звернувся громадянин Ш., про те, що невідома особа з незачиненої господарської будівлі розташованої на території домоволодіння в с. Верхня Терса, викрала ДКУ (дробільно кормова установка). За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

11 лютого 2017 року, звернулася громадянка Р., про те, що невідома особа з незачиненого будинку в с. Малинівка, викрала кредитну картку банку, звідки викрала гроші в сумі 800 грн. В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїла громадянка Ч. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

14 лютого 2017 року, звернулася громадянка С., про те, що невідома особа з території домоволодіння в с. Малинівка, зі скирди соломи відкрито заволоділа мідним дротом довжиною близько 5 метрів. В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїв громадянин К. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1