Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 07 квітня 2015 року

Події 07 квітня 2015 року07 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення громадянина Я.про те, що в м. Гуляйполе, по вул.Горній, на цвинтарі, невідомі особи пошкодили надгробний памятник,чим завдали матеріальні збитки. Вжитими заходами встановлено двух місцевих жителів 1965 р.н. причетних до скоєння вказаного злочину.

07 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення фельдшера швидкої допомоги Гуляйпільської ЦРЛ, про те, що в м. Гуляйполе, по вул.Молодіжна, померла місцева жителька 1949 р.н., без ознак насильницької смерті.

07 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення фельдшера швидкої допомоги Гуляйпільської ЦРЛ, про те, що в м. Гуляйполе, по вул.9 Січня, померла місцева жителька 1933 р.н., без ознак насильницької смерті.

07 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення громадянина Р. про те, що в м. Гуляйполе, по вул.Червоноармійській, торгують самогоном.

07 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення громадянина К. про те, що йому на мобільний телефон телефонує невідомий чоловік, та погрожує фізичною розправою.

07 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення громадянки Д. про те, що в с. Добропілля, громадянин К.розбив віконне скло в її будинку та вчинив сварку.

07 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення громадянки Р. про те, що в м.Гуляйполе, по вул. 9 Січня, громадянин Г. вчинив сімейну сварку, та побив її.

07 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення громадянки Г. про те, що в м. Гуляйполе, по вул. 9 Січня, громадянин Р. побив її та спричінив тілесні ушкодження, пошкодив меблі в будинку.

07 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення працівника міліції, про те, що в с. Темирівка, на блок-посту, був зупиненний автомобіль, водій якого керував транспортним засобом в стані алкогольного спяніння.

07 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення громадянки Т. про те, що в м. Гуляйполе, посадові особи однієї з установ, шахрайським шляхом дали йому підписати договір.

07 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення громадянки Б. про те, що в с. Комсомольське, її чоловік вчинив сімейну сварку, погрожував фізичною розправою.

07 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення громадянки Я. про те, що в м. Гуляйполе, по вул.Чапаева, померла місцева жителька 1933 г.р. без ознак насильницької смерті.0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1