Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 08-10 червня 2015 року

08 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від лікаря Гуляйпільської районної лікарні про те, що в м. Гуляйполе, в хірургічному відділені помер громадянин Д., 1969р.н., без ознак насильницької смерті.

08 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина П., про те, що в м. Гуляйполе, заявник з власної необережності втратив свої документи, а саме водійське посвідчення, технічний паспорт на автомобіль, страховий поліс.

08 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Д., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Верхня, померла її сусідка громадянка Ч., без ознак насильницької смерті.

08 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Г., про те, що в с. Долинка, біля магазину її дядько громадянин К., ударив її рукою по обличчю чим причинив фізичний біль.

08 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина С., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. 9 Січня, відбувається сварка.

08 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергової медсестри Гуляйпільської психіатричної лікарні про те, що з території Гуляйпільської психіатричної лікарні втік психічно хворий громадянин З., який знаходився в них на лікуванні. Вжитими заходами встановлено місцезнаходження останнього та повернуто до лікарні.

08 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Р., про те, що в с. Комсомольське, її сусід громадянин О., в ході сварки вдарив заявницю рукою по обличчю чим причинив фізичний біль та тілесні ушкодження у вигляді синця під оком.

08 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Ч., про те, що в с. Приютне, по вул. 50 років Жовтня, померла громадянка П., 1947 р.н., без ознак насильницької смерті.


08 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Я., про те, що її сусід громадянин Ц., постійно виливає на територію її домоволодіння та на вікна її будинку невідому речовину з неприємним запахом.

09 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від помічника чергового Пологівського РВ про те, що до них звернулася громадянка Б., та повідомила, що в с. Дорожнянка, громадянин С., вчинив сварку.

09 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина К., про те, що невідома особа викрала в різний дверний замок з ручками, який знаходився у дверях коридору, в під’їзді його будинку, чим спричинила матеріальний збиток на суму близько 300 грн.

09 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з приміщення її квартири, скоїла крадіжку планшету, чим спричинила матеріальний збиток на суму близько 2500 грн.

09 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Г., про те, що в с. Новозлатопіль, її сусіди громадянин Л. та громадянка Л., постійно вчиняють з нею сварку та ображають її.

09 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника міліції про те, що на блок - посту в м. Гуляйполе, по вул. Донецькій, вони зупинили автомобіль ВАЗ-2109, з причепом, під керуванням громадянина М., який перевозив брухт чорного металу без відповідних документів.

09 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що в с. Новомиколаївка, громадянин В., вчинив сварку та хоче забрати до себе додому їхнього спільного сина, 2013 року народження.


09 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина К., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Цвітна, він з власної необережності загубив свій мобільний телефон.

09 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з її городу викопала декілька кущів картоплі. Матеріальний збиток встановлюється.

09 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Н., про те, що в с. Комсомольське, громадянка Г., торгує вдома розбавленим спиртом.

09 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що в м. Гуляйполе, її зять вчинив сварку.

09 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Б., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з його будинку скоїла крадіжку цифрового супутникового приймача, чим спричинила матеріальний збиток на суму близько 350 грн.

09 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника міліції про те, що хлопець на ім’я В., на території Гуляйпільського району, за місцем свого мешкання, незаконно вирощує нарковмісні рослини.

10 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки С., про те, що в с. Полтавка, її побила сусідка громадянка К., чим спричинила фізичну біль у вигляді синців.

10 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки І., про те, що в м. Гуляйполе, господарка будинку де мешкала її донька не повертає її речі.

10 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від жінки яка назвалася громадянкою К., про те, що м. Гуляйполе, вона прохає викликати наряд міліції.

10 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Р., про те, що її чоловік громадянин Р., вчинив вдома сварку, в ході якої розбив віконне скло в будинку.

10 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергового лікаря Гуляйпільської районної лікарні про те, що них звернувся громадянин Ш., з тілесним ушкодження у вигляді рваної рани лівої брови, яке він отримав внаслідок побиття невідомим чоловіком в м. Гуляйполе.

10 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки А., про те, що її колишній чоловік громадянин А., з яким вона мешкає в одному будинку, поводить себе неадекватно.

10 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що до неї додому прийшов її колишній зять громадянин Б., та вчинив сварку.

10 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Ж., про те, що в с. Полтавка її чоловік громадянин Б., вчинив сварку, в ході якої побив її чим причинив тілесні ушкодження у вигляді синців на обличчі та тілі.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1