Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 08-17 грудня 2015 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 65 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:
- 08 грудня 2015 року, звернулася громадянка С., пpо те, що в м. Гуляйполе, невідома особа проникла до її будинку та скоїла крадіжку металевого верха плити та інших металевих виробів. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.


09 грудня 2015 року, звернулася громадянка М., про те, що в с. Воздвижівка, невідома особа скоїла крадіжку 10 шт., курчат віком 5 місяців. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.


09 грудня 2015 року, звернулася громадянка Б., про те, що в м. Гуляйполе, громадянин В., вчинив сварку та в ході якої наніс удар ножем в наслідок чого заявниця отримала пошкодження шкіряного покрову живота. Поранення не проникаюче. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.


10 грудня 2015 року, звернувся громадянин Г., про те, що с. Любимівка, з його нежилого будинку невідома особа скоїла крадіжку двох газових балонів та металевого верху плити. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.


12 грудня 2015 року, надійшло повідомлення від чергового лікаря Гуляйпільської районної лікарні про те, що до них за медичною допомогою звернувся громадянин Г., з тілесними ушкодженнями які він отримав внаслідок побиття біля кафе "Маринка" в м. Гуляйполе, гр. Д. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.


12 грудня 2015 року, звернулася громадянка Г., про те, що в с. Воздвижівка невідома особа скоїла крадіжку 7 курей. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.


12 грудня 2015 року, звернулася громадянка Д., про те, що до неї зателефонував невідомий чоловік представився її онуком та попросив перерахувати йому кошти на номер мобільного телефону в сумі 4000 грн., дані грошові кошти заявницею було перераховано, після чого зателефонувавши своєму онукові з’ясувалося, що останній грошові кошти в заявниці не просив та не отримував. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.


13 грудня 2015 року, звернувся громадянин Ш., про те, що в м. Гуляйполе, невідомі особи на автомобілі розбирають паркан бази «Запорожсортсемовощ». За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.


13 грудня 2015 року, о 20:20год., звернулася громадянка С., про те, що в м. Гуляйполе, громадянина Д., вдарив її рукою по обличчю, чим причинив фізичний біль та тілесні ушкодження у вигляді синців на обличчі. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.


15 грудня 2015 року, звернувся громадянин В., про те, що поблизу с. Малинівка, на протязі тривалого часу в лісосмузі, невідомі особи випилюють дерева білої акації. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.


15 грудня 2015 року, звернулася громадянка С., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа скоїла крадіжку дитячого велосипеда її сина. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.


15 грудня 2015 року, звернувся громадянин Ж., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з двору його домоволодіння скоїла крадіжку насіння соняшнику близько 100 кг. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1