Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 09-16 вересня 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 68 повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:

09 вересня 2016 року, звернувся громадянин Ж., про те, що невідомі особи з поля, що належить ТОВ "Основа Агро" яке розташоване поблизу с. Залізничне Гуляйпільського району, викрадають насіння соняшнику. Інші обставини встановлюються. Виїздом слідчо-опертивної групи на місце пригоди було встановлено, що крадіжку насіння соняшнику в кількості 35 кг., скоїв громадянин К., викрадені речі були вилучені та повернуті власнику.

10 вересня 2016 року, звернувся громадянин З., про те, що він перерахував грошові кошти в сумі 600 грн. чоловіку на ім’я Я. на мобільний номер за втрачений мобільний телефон, який він втратив на передодні в м. Гуляйполе.

12 вересня 2016 року, звернувся громадянин Б., про те, що невідома особа з господарської будівлі в с. Малинівка, таємно викрала спортивний велосипед зеленого кольору. В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїв громадянин К., вищевказаний велосипед був вилучений та повернутий власнику.За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

12 вересня 2016 року, звернувся громадянин Н., про те, невідома особа з огороженої території в с. Малинівка, скоїла крадіжку 12 металевих труб. В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїв громадянин К. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

14 вересня 2016 року, звернулася громадянка В., про те, що в с. Новомиколаївка, невідома особа проникла до магазину та скоїла крадіжку майна, а саме одіяла.

14 вересня 2016 року, звернувся громадянин Л., про те, що в м. Гуляйполе, заявник перерахував через термінал грошові кошти всумі 2000грн невідомому чоловіку, який приставився працівником прокуратури та вимагав 2000грн., за не притягнення його сина до кримінальної відповідальності, за скоєння ним дорожньо-транспортної пригоди.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1