Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 09-18 жовтня 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 108 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:

10 жовтня 2016 року, звернувся громадянин С., про те, що в с. Дорожнянка, невідома особа з території домоволодіння скоїла крадіжку циркулярної пилки. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

10 жовтня 2016 року, звернувся громадянин Д., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з подвір’я заявника скоїла крадіжку дорожнього велосипеда, червоного кольору. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

11 жовтня 2016 року, звернувся громадянин Р., про те, що в м. Гуляйполе, на ринку невідома особа проникла до ларька та скоїла крадіжку майна, а саме, мобільних телефонів, ноутбуку, фотоапарату. В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїли громадянин П. та громадянин М. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

11 жовтня 2016 року, звернувся громадянин П., про те, що невідома особа в м. Гуляйполе, проникла до його нежилого будинку звідки викрала електродрель. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

11 жовтня 2016 року, звернувся громадянин С., про те, що в с. Верхня Терса, невідома особа скоїла крадіжку мобільного телефону "Нокіа", металевої ручної пилки, та банки варення. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

12 жовтня 2016 року, звернувся громадянин Д., про те, що невідома особа зняла гроші з його кредитної картки "Ощадбанк" в сумі 410 грн, яку він втратив 30.09.2016 року. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

12 жовтня 2016 року, звернувся громадянка К., про те, що невідома особа в с. Зелене, через незачинені двері проникла до літньої кухні, звідки скоїла крадіжку дробилки кормової універсальної (ДКУ).

12 жовтня 2016 року, звернувся громадянин М., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа скоїла крадіжку велосипеду "Україна". За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

15 жовтня 2016 року, звернувся громадянин Л., про те, що невідома особа по вул. Шевченка в м. Гуляйполе, скоїла крадіжку "Туй" в кількості 2 шт. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

17 жовтня 2016 року, звернувся громадянин У., про те, що в м. Гуляйполе, з його незачиненого автомобіля ВАЗ-2101, який він залишив без нагляду, невідома особа шляхом вільного доступу скоїла крадіжку акумулятора та автомагнітоли. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

17 жовтня 2016 року, звернувся громадянин С., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа скоїла крадіжку його скутера "Сузукі" білого кольору. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1