Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 09 квітня 2015 року.

09 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Р. про те, що в м. Гуляйполе, по вул. 9 Січня, брат її чоловіка громадянин Р. ходить по спільному дворі та постійно співає пісні.

09 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення фельдшера Гуляйпільської районної лікарні, про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Робочій, помер громадянин С.1943 р.н.,без ознак насильницької смерті.

09 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від завідуючого відділенням поліклініки Гуляйпільської районної лікарні, про те, що в приміщенні поліклініки, громадянин Д. 1979 р.н., знаходячись в нетверезому стані, вчинив сварку та погрожував фізичною розправою йому та медичному персоналу.

09 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Г., про те, що в с. Малинівка, невідома особа, проникла до його будинку, звідки скоїла крадіжку мяса на суму близько 400 грн., чим завдала матеріальні збитки.

09 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки М., про те, що в м. Гуляйполе, її чоловік громадянин Г., побив їхнього неповнолітнього сина В. 2003 р.н., чим причинив йому тілесні ушкодження у вигляді синців на руках.

09 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки М., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Набережна, в будинку виявлено висячим в петлі труп громадянина К. 1965 р.н., який при житті зловживав спиртними напоями.

09 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Б., про те, що в м. Гуляйполе, по вул.Пархоменко, в нежилому будинку знаходиться невідомий чоловік.

09 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомої жінки про те, що в м.Гуляйполе, на перехресті вулиць Шевченко-Трудова, бігають дві собаки породи кавказька вівчарка, кидаються на перехожих громадян.
1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1