Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 10-17 червня 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 78 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:

10 червня 2016 року, звернувся громадянин С., про те, що в с. Новозапорізьке, невідома особа на проникла до господарчої будівлі розташованої на території його домоволодіння де розібрала скутер заявника та таємно викрала запчастини з його скутера. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

11 червня 2016 року, звернулася громадянка Х., про те, що згідно надійшовших смс повідомлень на її мобільний телефон з картки Ощадбанку , яка знаходилась дома при невідомих обставинах було знято грошові кошти в сумі 10650грн. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

12 червня 2016 року, звернувся громадянин П., про те, що в м. Гуляйполе, під час розпивання спиртних напоїв за його місцем мешкання невідома особа шляхом вільного доступу скоїла крадіжку його мобільного телефона. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
12 червня 2016 року, надійшло повідомлення диспетчера БЧ 15 про те, що на залізничному перегоні Гуляйполе-Пологи залізничного шляху, було виявлено крадіжку 99 штук закладних болтів невідомою особою. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
12 червня 2016 року, звернулася громадянка Л., про те, що при огляді вагону потяга, який прибув з м. Пологи до с. Залізничне, було виявлено, що невідома особа з вагону відкритого типу скоїла крадіжку мінеральних добрив. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

13 червня 2016 року, звернулася громадянка В., про те, що в м. Гуляйполе, біля магазину «Хозтовари» невідома особа шляхом вільного доступу скоїла крадіжку її велосипеда «Люкс», синього кольору. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
13 червня 2016 року, звернулася громадянка С., про те, що в с. Успенівка, невідома особа з городу, який належить громадянці С., скоїла крадіжку часнику. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
13 червня 2016 року, звернулася громадянка Г., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з під’їзду будинку скоїла крадіжку дамського велосипеда заявниці синього кольору, який був прикутий ланцюгом до решітки сходів. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

14 червня 2016 року, надійшло повідомлення від Диспетчера ЧБ 15, про те, що на ж/д перегоні Пологи – Гуляйполе, невідома особа шляхом вільного доступу викрала 126 штук закладних болтів. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

15 червня 2016 року, звернулася громадянка П., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа скоїла крадіжку її велосипеда марки «Україна», синього кольору. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
15 червня 2016 року, звернувся громадянин О., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа скоїла крадіжку його велосипеда «Торнадо» який він залишив без нагляду біля магазину "Водолій". За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
15 червня 2016 року, звернулася громадянка С., про те, що м. Гуляйполе, по вул. Соборна, в її побили громадянка К., та громадянка С., чим спричинили фізичну біль тілесні ушкодження у вигляді ссадин на руках. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

16 червня 2016 року, звернулася горомадянка Д., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Нестора Махно, невідома особа скоїла крадіжку її дорожнього велосипеда "Салют". В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїв громадянин Д., за даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
16 червня 2016 року, звернувся громадянин П., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з домоволодіння заявника скоїла крадіжку мобільного телефону. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1