Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 10-20 січня 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 97 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:

- 10 січня 2016 року, звернулася громадянка Б., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа скоїла крадіжку телевізора, меблів та електроінструменту. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

11 січня 2016 року, звернувся громадянин В., про те, що в с. Малинівка, невідома особа з тракторної бригади ТОВ «Батьківщина» намагалася скоїти крадіжку металобрухту. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

11 січня 2016 року, звернувся громадянин С., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа скоїла крадіжку ДКУ. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

11 січня 2016 року, звернувся громадянин Б., про те, що в сел. Залізничному, невідома особа викрала насіння соняшника вагою близько 2 тонни. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

13 січня 2016 року, звернулася громадянка Г., про те, що невідомий їй чоловік, шахрайським шляхом під приводом купівлі – продажу товару (дитячої гойдалки) заволодів грошовими коштами в сумі 817 грн., з картки «Ощадбанку». За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

13 січня 2016 року, звернувся громадянин В., про те, що с. Малинівка, невідома особа з территорії ТОВ «Батьківщина», скоїла крадіжку 4-х металевих секцій сітки рабиці. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

13 січня 2016 року, звернулася громадянка К., про те, що невідома особа в м. Гуляйполе, скоїла крадіжку металевого каналізаційного люка. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

13 січня 2016 року, звернувся громадянин П., про те, що в с. Мирне, невідомі особи з території тракторної бригади намагались здійснити крадіжку ГЗМ (бензину). За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

14 січня 2016 року, звернувся громадянин П., про те, в м. Гуляйполе, що невідома особа скоїла крадіжку велосипеда, який знаходився біля двору заявника. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

15 січня 2016 року, звернулася громадянка П., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа біля її будинку скоїла крадіжку металевого люку. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

17 січня 2016 року, звернулася громадянка П., про те, що в с. Залізничне, невідома особа з нежилого будинку її померлого сина, скоїла крадіжку плазменного телевізора. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

17 січня 2016 року, звернувся громадянин Б., про те, що в с. Успенівка, його колишня співмешканка громадянка Я., з його будинку скоїла крадіжку телевізора та ноутбука. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1