Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 10-21 лютого 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 147 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:
-11 лютого 2016 року, звернувся громадянин У., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з автомобільного причепа скоїла крадіжку двох колес. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

11 лютого 2016 року, надійшло повідомлення по телефону про те, що за місцем мешкання в м. Гуляйполе, на підлозі виявлено труп громадянки Я., з чисельними саднами та гематомами обличчя і тулубу. Вжитими заходами встановлено, що кримінальне правопорушення скоїв громадянин Б., 1972 р.н. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 КК України (умисне вбивство).

12 лютого 2016 року, звернулася громадянка Г., про те, що в м. Гуляйполе, з її домоволодіння, невідома особа викрала 4 алюмінієві бідони та алюмінєвий бак. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

13 лютого 2016 року, звернувся громадянин Г., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з незачиненого гаражу його нежилого домоволодіння скоїла крадіжку маталопластикового вікна, перфоратора, два спінінга та двадцять метрів металевої сітки. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

15 лютого 2016 року, звернувся громадянин К., про те, що в м. Гуляйполе, заявник бачив схожий на його мотоцикл, який було викрадено невідомою особою, 01.09.2015 року біля будинку. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

15 лютого 2016 року, звернулася громадянка Ш., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з незачиненої господарчої будівлі скоїла крадіжку масляного обігрівача. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

16 лютого 2016 року, звернувся громадянин Я., про те, що в м. Гуляйполе, по на території цвинтаря невідома особа пошкодила стели надгробків його родичів у кількості 2 шт. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

17 лютого 2016 року, надійшла заява від директора КП "Комунсервіс" про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Цвітна, та пер. Ларічева, невідомі особи скоїли крадіжку двох металевих люків. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

19 лютого 2016 року, звернулася громадянка Д., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа скоїла крадіжку скутера, який знаходився в не робочому стані. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

19 лютого 2016 року, звернулася громадянка К., про те, що в с. Новозлатопіль, з нежилого домоволодіння невідома особа скоїла крадіжку продуктів харчування. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

19 лютого 2016 року, звернулася громадянка Г., про те, невідома особа проникла на територію домоволодіння громадянина Ч., звідки викрала грошові кошти в сумі 372грн. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

20 лютого 2016 року, звернулася громадянка Л., про те, що в с. Чарівна, невідома особа скоїла крадіжку верха металевої плити. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

20 лютого 2016 року, звернулася громадянка Д., про те, що, в м. Гуляйполе, громадянка С., викрала у неї грошові кошти в сумі 17000 грн. та 130 доларів США . За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1