Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 11-12 червня 2015 року

11 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Р., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. 9 Січня невідома особа скоїла крадіжку козеня двох місячного віку, сума збитку встановлюється.

11 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки О., про те, що в м. Гуляйполе, до неї прийшов колишній співмешканець громадянин Б., та вчинив сварку.

11 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що в м. Гуляйполе, її сина громадянина К., побили невідомі, чим причинили фізичний біль.

11 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки І., про те, що в м. Гуляйполе, її син громадянин І., вчинив вдома сварку.

11 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки В., про те, що в с. Полтавка, її співмешканець громадянин К., вдома вчинив сварку.

11 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від медичної сестри лікарні в с.Комсомольське, про те, що в с. Комсомольське, по вул. Лавренкова, померла громадянка С., 1932 р.н., без ознак насильницької смерті.

12 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Ш., про те, що до її будинку пришла невидима чаклунка та хоче її вбити.

12 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Н., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Леніна, вона втратила свій мобільний телефон.

12 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Т., про те, що працівники Гуляйпільського відділення газопостачання в договір про надання послуг внесли недостовірну інформацію.

12 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомого чоловіка про те, що в м. Гуляйполе, по вул. 1 Травня біля магазину "Піраміда", він побачив 4-х підозрілих осіб, які сіли в автомобіль, та поїхали в невідомому напрямку.

12 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина П., про те, що в м. Гуляйполе, з його домоволодіння невідома особа скоїла крадіжку велосипеду «Україна», чим спричинила матеріальний збиток на суму близько 800 грн.

12 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки С., про те, що в с. Комсомольське, невідома особа шляхом розбирання стіни під дахом її гаражу, скоїла крадіжку близько 125 кг. пір′я гусячого, 310 кг. пір′я качиного та 20 кг. шкурки кроля, чим спричинила матеріальний збиток на суму близько 50000 грн.

12 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Б., про те, що в с. Комсомольське, невідома особа проникла через незачинене вікно житлового будинку та скоїла крадіжку її мобільного телефону та 2-х зарядних пристроїв до нього, чим спричинила матеріальний збиток на суму близько 1200 грн.

12 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки А., про те, що в с. Успенівка, під час поховання її сина з її сумки при невідомих обставинах зникли гроші в сумі 50000 грн.


1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1