Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 11-12 травня 2015 року

11 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Х., про те, що в с. Гірке, по вул. Перемоги, помер її дідусь громадянин С., 1924 р.н., без ознак насильницької смерті.

11 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Р., про те, що до нього на стаціонарний телефон телефонує невідома особа та мовчить.

11 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомої жінки, про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Петровського, невідомий водій автомобілем «Москвич Комбі», здійснював хаотичний рух та явно перевищував дозволену швидкість руху в центрі міста.

11 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки В., про те, що в с. Полтавка, по вул. 30 років Перемоги, помер громадянин Н., 1966 р.н., без ознак насильницької смерті.

11 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера невідкладної допомоги Гуляйпільської районної лікарні, про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Петровського, помер громадянин О., 1949 р.н., без ознак насильницької смерті.

11 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від диспетчера Гуляйпільського РЕМ, про те, що поблизу с. Полтавка, невідома особа шляхом зламу зливного корку з КТП, злила трансформаторне мастило, чим спричинила матеріальний збиток.

11 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина П., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Леніна, неподалік центрального цвинтарю стоїть підозрілий автомобіль ВАЗ 2106.

11 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки В., про те, що в с. Воздвижівка, її співмешканець громадянин Р., без її відома продав бензопилу.

12 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від оперативного чергового Пологівського РВ про те, що до них звернулась громадянка П., яка повідомила, що її знайома на ім’я С., розбила віконне скло в її будинку.

12 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергового Пологівського РВ, про те, що до них звернулась громадянка Б., яка прохає в с. Дорожнянка, викликати наряд міліції.

12 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Піщана, невідома особа розбила в автомобілі «Нива» скло.

12 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Т., про те, що в м. Гуляйполе, її сусід громадянин Д., постійно вчиняє сварки, погрожує фізичною розправою.

12 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника міліції про те, що в м. Гуляйполе, громадянка З.,з домоволодіння яке орендує як житло, таємно викрала колінчатий до автомобіля ГАЗ-53, чім завдала матеріальні збитки.

12 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергового Пологівського РВ, про те, що до них звернулася громадянка Ч., яка повідомила, що в с. Дорожнянка, по вул. Гагаріна, її сусід громадянин Т., ображає її нецензурною лайкою.

12 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки А., мешканки м. Запоріжжя, про те, що в с. Успенівка, під час поховання її сина, з її сумки при невідомих обставинах зникли гроші в сумі 50000 грн..
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1