Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 11-19 грудня 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 54 повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:

11 грудня 2016 року, звернувся громадянин Б., про те, що в м. Гуляйполе невідома особа з територіїї дитячого садку "Ластівка", спиляла та скоїла крадіжку ялинки розміром в 1 метр. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

12 грудня 2016 року, звернувся громадянин П., про те, що невідома особа проникла до приміщення водонасосної станції розташованої на території ТОВ «Гуляйпільське АТП» в м. Гуляйполе, звідки викрала електродроти та електрообладнання. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

13 грудня 2016 року, звернувся громадянин К., про те, він перерахував кошти в сумі 13000 грн., ТОВ "Агрохім Юкрейн" за мінеральні добрива, (оголошення про продаж знайшов в інтернеті), але добрива до теперішнього часу не отримано та кошти не повернуто. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

13 грудня 2016 року, звернувся громадянин Б., про те, що заявницею було перераховано кошти в сумі 1200 грн., за телят в кількості 2 шт., але телят до теперішнього часу не отримано та кошти не повернуто. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

13 грудня 2016 року, надійшла заява з КП "Комунсервіс", про те, що невідомі особи скоїли крадіжку 5-ти каналізаційних люків в м. Гуляйполе. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

13 грудня 2016 року, звернулася громадянка Т., про те, що невідома особа з приміщення дитячого закладу "Веселка" в м. Гуляйполе, скоїла крадіжку вогнегасника. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

14 грудня 2016 року, звернулася громадянка Д., про те, що невідома особа з території домоволодіння в м. Гуляйполе, яке належить громадянці К., зняла з будинку супутникову телевізійну антену. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

15 грудня 2016 року, звернувся громадянин М., про те, що в м. Гуляйполе, в приміщені Гуляйпільської ЦРЛ, невідома особа з кармана куртки яку він залишив без нагляду скоїла крадіжку його мобільного телефона ". За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1