Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 11-22 квітня 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 137 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:
- 11 квітня 2016 року, звернувся електромеханік станції Гуляйполе, про те, що невідома особа викрала кришки шляхових коробок і муфт із залізничних колій. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

11 квітня 2016 року, звернувся громадянин С., про те, що невідома особа в с. Верхня Терса проникла до житлового будинку заявника звідки викрала грошові кошти в сумі 406 грн. та чотири пачки сигарет. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

11 квітня 2016 року, звернувся громадянин С., про те, що в с. Верхня Терса, з домоволодіння заявника невідома особа викрала цвяховисмикувач та з автомобіля дві флешки, мобільний телефон. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

12 квітня 2016 року, звернулася громадянка Л., про те, що в с. Нововасилівка, невідома особа проникла до нежилого домоволодіння та скоїла крадіжку алюмінієвого посуду та подушки. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

13 квітня 2016 року, надійшла заява від голови Червонянської сільської ради Гуляйпільського району Запорізької області громадянина Ш., про те, що в с. Червоне, біля двору його домоволодіння його побили чотири невідомих чоловіка, чим заподіяли йому тілесні ушкодження у вигляді ссадин на обличчі і тілі, а також побили його дружину громадянку Ш., та розбили її мобільний телефон. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.122 кримінального кодексу України «Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження». Триває досудове слідство.

18 квітня 2016 року, звернувся громадянин С., про те, що в с. Комсомольське, на території ФАП невідома особа скоїла крадіжку 5 рулонів металевої сітки рабиці. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

18 квітня 2016 року, звернулася громадянка Ш., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з незачиненого сараю скоїла крадіжку жіночого велосипеда синього кольору. В ході проведених оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїла громадянка С., за даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

18 квітня 2016 року, звернувся громадянин Х., про те, що невідома особа з торгівельного ларька на ринку в м. Гуляйполе, скоїла крадіжку світло діодної вивіски. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

19 квітня 2016 року, звернувся громадянин К., про те, що в с. Новозлатопіль, невідома особа з його домоволодіння скоїла крадіжку супутникової антени. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

20 квітня 2016 року, звернулася громадянка Ч., про те, що в с. Мирне, невідома особа з двору її домоволодіння скоїла крадіжку скутера «Навігатор», чорного кольору. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1