Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 13-15 червня 2015 року

13 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Д., про те, що в с. Варварівка, прийшов додому співмешканець її матері громадянин М., та влаштував сварку.

13 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина А., про те, що в с. Любімивка, його доньку громадянку П., побила громадянка П., чим спричинила тілесні ушкодження у вигляді ссадин на обіличчі та тілі.

13 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. 9 Січня, померла місцева жителька, 1928 р.н., без ознак насильницької смерті.

13 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Є., про те, що її облаяла нецензурними словами громадянка Г.

13 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від медичної сестри Верхньотерсянського ФАП про те, що в с. В. Терса, по вул. Першотравнева, померла громадянка Ш., 1931 р.н., без ознак насильницької смерті.

13 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від продавця магазину "Комфорт" який розташований в м. Гуляйполе, про те, що дитина віком близько трьох років розбила керамічну мийку вартістю 1700 грн., у приміщені магазину.

13 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Ф., про те, що невідомий чоловік згрібає скошене ним сіно, на земельній ділянці розташованої біля його домоволодіння.

13 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина С., про те, що в с. Дорожнянка, невідома особа скоїла крадіжку близько 100 кг гусячого та качиного пір’я та близько 25 кг горіха, чим спричинила матеріальний збиток на суму близько 10000 грн.

13 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки М., про те, що її співмешканець громадянин П., вчинив вдома сварку.

13 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина З., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Петровського, в районі супермаркету «АТБ», сталася дорожньо–транспортна пригода за участю автомобіля та скутера.

13 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомого чоловіка про те, що його донька відмовляється його слухати.

13 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Я., про те, що поблизу м. Гуляйполе, на березі ставка «Сталінський», невідомий чоловік б’є свою жінку.

13 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки П., про те, що в м. Гуляйполе, на території її домоволодіння, інколи ходять невідомі люди.

13 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина П., про те, що в Гуляйпільській районній лікарні, в травматологічному відділенні, де він знаходиться на лікуванні, пацієнти цієї ж палати, без його згоди масажують йому ногу.

13 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Р., про те, що невідома особа біля двору його домоволодіння, таємно викрала прес-підборщик «ВЕЛГЕР», матеріальний збиток встановлюється.

13 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Л., про те, що м. Гуляйполе, громадянин Д., неналежним чином виховує свого неповнолітньо сина.

13 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина З., про те, що в с. Малинівка, його побив громадянин Х., після чого забрав у нього пляшку пива.

13 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Б., про те, що м. Гуляйполе вул. Дачна, помер його батько громадянин Б., 03.04.1932 р.н., без ознак насильницької смерті.

14 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера Воздвижівського ФАП про те, що с. Воздвижівка, вул. Леніна, помер громадянин Г., без ознак насильницької смерті.

14 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки С., про те, що в м. Гуляйполе, по вул.Спартаківська, біля магазину «Економ», невідома особа скоїла крадіжку її велосипеда «Оскар», чим спричинила матеріальний збиток на суму близько 3000грн.

14 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина М., про те, що в м. Гуляйполе. на автовокзалі в кафе "Таврія" громадянин Б., висловлювався нецензурною лайкою.

14 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Р., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. 1 Травня, невідомі особи вчинили між собою бійку.

14 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергового лікаря Гуляйпільської районної лікарні, про те, що в м. Гуляйполе, в реанімаційному відділенні помер місцевий житель, 1954 р. н., без ознак насильницької смерті.

14 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки П., про те, що в с. Новоіванівка, її батько громадянин К., вчинив сварку та погрожує фізичною розправою.

15 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від завідуючої Новозлатопольської амбулаторії, про те, що невідома особа проникла до непрацюючого приміщення амбулаторії та скоїла крадіжку металевого корпусу 2-х електроплит, чим спричинила матеріальний збиток на суму близько 773 грн.

15 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Б., про те, що в с. Зелене, громадянин П., торгує на дому самогоном.

15 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина С., про те, що до його дружини зателефонував невідомий чоловік і повідомив, що її батько знаходиться в міліції і для вирішення даного питання необхідно перерахувати гроші, ні заявник ні його дружина гроші не перераховували.

15 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина К., про те, що по вул. Чубаря їїздить невідомий автомобіль на великій швидкості, державний номер та марка автомобіля невідомі.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1