Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 13-16 травня 2015 року

13 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Д., про те, що в м. Гуляйполе, в її будинку громадянин М., вчинив сварку в ході якої побив її, чим спричинив тілесні ушкодження у вигляді синців на тілі та голові.

13 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера Гуляйпільської районної лікарні, про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Мічуріна, помер громадянин Б., 1939 р.н., без ознак насильницької смерті.

13 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки П., про те, що в с. Зелене, в її домоволодіння прийшов громадянин Л., який хотів побачитись з сином, чим заважав заявниці відпочивати.

13 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Х., про те, що її колишній чоловік громадянин Х., ухиляється від сплати аліментів на користь її сина.

13 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Г., про те, що в с. Залізничне, по вул. Шмідта, невідома особа з территорії його домоволодіння скоїла крадіжку алюмінієвої сітки довжиною близько 7 метрів, чим спричинила матеріальні збитки.

13 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина М., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Ворошилова, його син громадянин М., з власної необережності втратив мобільний телефон LENOWO А526, вартістю близько 2310 грн.

13 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що при невідомих обставинах з власної необережності вона втратила паспорт громадянки України на своє імя, перебуваючи на автостанції в м. Курахово, Донецької області.

13 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки М., про те, що в сел. Залізничне, по вул. Ватутіна, невідома особа з территорії її домоволодіння скоїла крадіжку алюмінієвого бідона та тачки.

13 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Р., про те, що в с. Успенівка, його брат громадянин Р., вчинив в його будинку сварку.

13 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від комунального закладу "Гуляйпільська ЗОШ №1" Гуляйпільської районної ради, про те, що в їхньому навчальному закладі навчається громадянин Г., 2004 р.н., мешканець Гуляйпільського району, с. Рівнопілля, який пропускає уроки без поважних причин, та просить притягнути його батьків до адміністративної відповідальності за невиконання своїх батьківських обовьзків.

13 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від начальника ВДВС Гуляйпільського РУЮ, про те, що громадянин К., має заборгованість по аліментам на користь громадянки К., в сумі 44745, 91 грн.

13 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від начальника ВДВС Гуляйпільського РУЮ, про те, що громадянин С., має заборгованість по аліментам на користь громадянки Д., в сумі 35966, 57 грн.

13 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки П., про те, що в с. Новоіванівка, її співмешканець громадянин М., вчинив вдома сварку.

13 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергового служби "102" м. Запоріжжя про те, що до них звернулася громадянка К., мешканка м. Запоріжжя, яка повідомила, що її донька громадянка М., мешканка м. Гуляйполе, зі слів сусідів, разом з малолітньою дитиною 3-х років вийшли з дому та до теперішнього часу не повернулися, на телефон не відповідає. В телефонній розмові з громадянкою М., остання повідомила, що знаходиться вдома разом зі своєю дитиною та відпочивають.

14 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина П., про те, що в м.Гуляйполе, його мати громадянка П., не пускає його додому.
14 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Р., про те, що в с. Варварівка, по вул. Патріотична, невідома особа розібрала господарчі будови та вивезла буд-матеріал з території її нежилого домоволодіння, чим спричинила матеріальні збитки на суму близько 4000 грн..

14 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника міліції про те, що громадянин Т., який перебуває під дією адміністративного нагляду за постановою суду порушив постанову суду, без дозволу виїхав за межі району та не став на облік.

14 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомої жінки, яка прохає працівників міліції приїхати до неї додому, адресу не назвала.

15 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера невідкладної допомоги Гуляйпільської районної лікарні, про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Петровського, померла місцева жителька, 1929 р.н., без ознак насильницької смерті.

15 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера невідкладної допомоги Гуляйпільської районної лікарні, про те, що в м. Гуляйполе, вул. Піщана, помер місцевий житель, 1930 р.н., без ознак насильницької смерті.

15 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Н., про те, що в с. Комсомольське, невідома особа шляхом злому дверей проникла в її непрацююче кафе "Борисфен", де скоїла крадіжку столу, чим спричинила матеріальний збиток.

15 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина К., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Набережная, його вдарив сусід громадянин Л., чим причинив фізичний біль та тілесні ушкодження у вигляді ссадін на обличчі.

15 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Ш., про те, що м.Гуляйполе, по вул. 9 Січня, в приміщені Гуляйпільського районого суду її батько громадянин К., ображав її образливими словами.

15 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина П., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Леніна, не віддають йому речі.

15 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що в м. Гуляйполе, в приміщенні ощадбанку невідома працівниця банку через термінал , поповнила їй рахунок на суму 78 грн., а не на 80грн., як просила заявниця на її мобільний телефон.

15 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника ДАІ, про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Леніна, трапилась дорожньо-транспортна пригода, без потерпілих.

15 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Д., про те, в м. Гуляйполе, його дружина громадянка Д., без його відома продала 50 голубів.

15 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина П., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. 1 Травня, його дружина громадянка К., поводить себе неадекватно.

15 травня 2015 року, до чергової частини надійшло звернення народного депутата України Кривохатько В.В., про те, що під час прийому виборців до нього звернувся громадянин Х., та повідомив, що приватне підприємство не виконує умови договору з постачання технічної води громадянину Х., а саме не підключає його будинок до централізованої мережі водопостачання та не здіснює фактичне постачання води.

16 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника міліції, про те, що в с. Полтавка, невідома особа з нежилого домоволодіння, яке належить громадянину К., скоїла крадіжку металевої калітки, чим спричинила матеріальні збитки на суму близько 450 грн.

16 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Б., про те, що в с. Воздвижівка, громадянин Р., кинув дерев’яну палицю внаслідок чого вона потрапила в переднє колесо мотоцикла "Планета -5" на якому рухався її син громадянин Я., після чого він впав з мотоцикла та отримав ссадини лівої руки та ноги.

16 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Ф., про те, що в с. Варварівка, її вдарив громадянин С., чим спричинив фізичний біль.

16 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Г., про те, що в м. Гуляйполе, її колишня невістка громадянка Д, не дає бачитись з її внучкою 2014 р.н..

16 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Т., про те, що в м.Гуляйполе, на телефон її брата громадянина П., зателефонував невідомий чоловік який представився працівником міліції та вимагав перерахувати гроші в сумі 3000 грн.. на банківський рахунок, за вирішення питання щодо не притягнення його сина до кримінальної відповідальності. Грошові кошти на банківський рахунок не перераховувались.

16 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергового Пологівського РВ, про те, що до них зателефонувала громадянка Т., та повідомила, що в м. Гуляйполе, по вул. Ворошилова, біля кафе "Олеся " відбувається бійка.

16 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Б., про те, що на її мобільний телефон телефонував невідомий чоловік та пропонував їй вступити в інтимні відносини.

16 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Б., про те, що в с. Долинка, біля магазину "Веста" його побив громадянин П., чим спричинив фізичну біль та тілесні ушкодження у вигляді садин на обличчі.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1