Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 13 квітня 2015 року.

13 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера швидкої допомоги Гуляйпільської районної лікарні про те, що в м. Гуляйполе, по вул. 1 Травня, померла місцева жителька 1927 р.н., без ознак насильницької смерті.

13 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Р., про те, що невідома особа проникла в її незачинений будинок, де з холодильника скоїла крадіжку продуктів харчування.

13 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Б., про те, що невідома особа, шляхом вільного доступу, з її домоволодіння скоїла крадіжку бензопили «ГУДЛАК».

13 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що в м. Гуляйполе по вул. Петровського, в магазині вона виявила мобільний телефон, який її донька громадянка В., втратила.

13 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина С., про те, що в сел. Залізничне, невідома особа, проникла до його будинку, звідки скоїла крадіжку грошей в сумі 300 грн. та 10 пачок цигарок, чим завдала збитки на суму 400 грн. В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїв неповнолітній громадянин К., 1999 р.н.

13 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Л., про те, що в с. Воздвижівка, її чоловік громадянин Д., поводить себе неадекватно, потребує госпіталізації до психіатричної лікарні.

13 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки С., про те, що в с. Варварівка, до неї до дому прийшов чоловік на ім’я Ю., вчинив сварку та вдарив її рукою в область шиї, чим спричинив фізичний біль.

13 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина А., про те, що в м. Гуляйполе, його дружина громадянка Р., вчинила вдома сварку.

13 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Ю., про те, що в м. Гуляйполе її співмешканець громадянин П., вчинив вдома сварку та побив її, чим спричинив тілесні ушкодження.

13 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Ю., про те, що в м. Гуляйполе її співмешканець громадянин К., перебуваючи в стані алкогольного сп′яніння сів за кермо власного автомобіля та поїхав в бік центра міста Гуляйполе.

13 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від лікаря Гуляйпільської районної лікарні про те, що в м. Гуляйполе по вул.1 Травня померла місцева жителька 1931 р.н, без ознак насильницької смерті.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1